Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokalizacje.

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13

27 marca 2018, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wola Justowska, a dokładniej osiedle More-Love www.morelove4.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2018, 00:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupując swoje mieszkanie od tego dewelopera https://lokum-deweloper.pl/mieszkania/lokum-siesta/ dowiedziałam się,że najlepszym powodzeniem cieszą się Dębniki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2018, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jeszcze ze swojej strony dodam, że przyda się namiar do firmy, która zajmuje się wykończeniami wnętrz. Ale tak kompleksowo, nie jakaś amatorszczyzna. Warto zerknąć na stronę http://www.malexbud.pl/ i ogólnie właśnie tę firmę. Polecam. Dobra jakość i rozsądne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie to się buduje ciągle coś- i dobrze, bo nowe miejsca się wiążą z wyższym standardem. Ja ze swojej stronie mogę się wypoeizieć o Lokum, które ma mieszkania kraków sprzedaż rynek pierwotny - bo jest dużo lepszy niż wtórny. Od początku sobie sami urządzamy wszystko i nie wychodza nagłe wydatki (np. geberit czy zalewanie przez sąsiada)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o lokalizację korzystałem z usług tego dewelopera w Krakowie . Mają jedne z lepszych ofert mieszkań pod względem wykonania i metrażu.

Ten post był edytowany przez Matt2 dnia: 5 czerwca 2018, 13:41
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2018, 17:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W Krakowie jest wiele naprawdę dobrych dzielnic, więc zależy czego konkretnie oczekujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz będą duże targi mieszkaniowe w Krakowie na Expo, wystawców ma być ponad 100 i też spotkania z ekspertami i seminaria https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/krakow/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2018, 07:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam na Hucie i akurat mam taką lokalizację że mam połączenie praktycznie z każdą częścią Krakowa, dawniej miałam blisko na uczelnię (AWF) a teraz do pracy. Co prawda już nie wynajmuje bo mam swoje mieszkanie, dzięki rodzicom i abc-dom którzy znaleźli nam super ofertę. Własne mieszkanie to jednak spora różnica, wiele już zaoszczędziłam i nie męczę się ze współlokatorami.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >