Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie? Najlepsze lokalizacje.

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić mieszkanie w Krakowie?... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

20 maja 2015, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze w Krakowie fajna inwestycja powstaje na Banacha (Górka Narodowa).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy to dobry pomysł dzielić się tą wiadomością (w końcu im mniej osób wie, tym lepiej dla mnie), ale program MDM oferuje dopłaty do kredytu na mieszkanie dla młodych ludzi! Ich strona: www.mieszkaniedlamlodych.com - powodzenia!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2015, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem fajne mieszkanka beda właśnie w tej inwestycji Banacha. Fajna okolica, kameralne budynki.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Świeża okazja - http://www.jartom.com/nieruchomosci/Parzniew-Logistics-Cente r-Pruszkow-1866ahhw?_ga=1.242547073.2038955237.1430730279 Pod względem inwestycyjnym okres jest doskonały, ale trudno przewidzieć, co będzie się działo dalej na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2015, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli interesują Cię mieszkania rynek pierwotny Kraków ma naprawdę dużo zaoferowania, więc lepiej skorzystać z pomocy biura, które gromadzi te oferty w jednym miejscu. Ja Ci mogę polecić Agencję Nieruchomości Bracia Sadurscy – jedn z oddziałów zajmuje się wyłącznie mieszkaniami deweloperskimi (http://nowe-mieszkania-krakow.pl), plusem jest brak prowizji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie fajne mieszkania powstaną na bancha. Co prawda koniec budowy zaplanowany jest chyba na 2017 rok dopiro ale wizja mieszkania przy górce narodowej mnie bardzo kusi.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2015, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie, mianowicie co myślicie o krakowskich Czyżynach? Podoba mi się inwestycja przy Marii Dąbrowskiej, ale Krakowa dobrze nie znam i samego dewelopera również, jednak sama inwestycja bardzo mi się podoba. Co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz bardziej popularny staje się Ruczaj. Dzielnica jest bardzo przyjemna, jest tam dobry dojazd oraz świetna infrastruktura. Wielu moich znajomych kupiło tam mieszkanie.
Powstaje tam wiele ciekawych inwestycji deweloperskich . Na stronie:
http://www.findelio.pl/

Jest dobry portal. Znajduje się tam lista ogłoszeń sprzedaży wszystkich deweloperów jacy sprzedają mieszkania w tych okolicach. Nowe mieszkanie to lepszy standard oraz lepsza lokalizacja .

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 09:15

Zgadzam sie: good 0 bad

piękne są te mieszkania. mi się właśnie udało takie kupić z ogłoszenia na krakusik.pl bo niby ktoś wyjeżdżał za granicę. wszystko sprawdzone, legalnie. jestem bardzo zadowolona bo nie było mnie stać jak zostały wybudowane te osiedla a teraz moje marzenia się spełniły. kocham to osiedle na Woli Justowskiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

słyszałam, ze jedna z lepszych, nowych inwestycji w krakowie jest os. banacha, bede sledzic postepy ;d

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >