Gdzie oglądacie mecze?

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

24 listopada 2015, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

W domu przed telewizorem:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w internecie oglądam na meczyki.pl, czasem jakość nie jest za dobra, ale można wykupić lepszy obraz w jakości HD.

Ten post był edytowany przez johnnorton dnia: 25 listopada 2015, 11:59
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2015, 11:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mecze to raczej w telewizji oglądamy nie na necie bo to mija się z celem czasem z kumplami robimy wypad gdzieś do pubu albo innych barów chociaż ich już mało zostało albo u nas na mieście otworzyli taki pub specjalnie pod mecze więc jest gdzie oglądać. Kiedyś oglądałem mecze przez internet ale jakoś mało mi się to podobało lepiej wyjść z kimś pogadać oglądać bawić się meczyk w fajnym klimacie będzie zero stresu itp. Polecam wam takie rozwiązanie. W domu rzadko ogladam chyba w tedy jak żony kolegów nie chcą się zgodzić na wypad ich :D

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś oglądałem na cyfrze ale od momentu jak kazali sobie płacić 16zł za kanał z ligami bo podobno "przegrali" przetarg z tą stacją to oglądam tylko w internecie

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam posiadam cyfrę jestem bardzo zadowolony mają tam pełen pakiet meczów tak jak liga mistrzów czy też różne ligi które mnie interesują . Jak są jakieś szlagiery czy różne naprawdę ciekawe mecze to robię tak jak kolega że po prostu spotykamy się z kolegami w jakimś pubie i oglądamy. Kulturalnie przy piwie śmiejąc się i bawiąc chyba to jest istotne w tym sporcie i w oglądaniu. Chociaż było kilka nie przyjemnych sytuacji w takich pubach ale często się kończyło na piwie. Więc sami widzicie że nie jesteśmy agresywni :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2016, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej meczo ogląda się na stadionie:). Nigdzie nie znajdziesz takiej atmosfery jak wśród tłumów krzyczących i dopingujących swoją drużynę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Ten post był edytowany przez Heniu543 dnia: 12 listopada 2016, 16:06
Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię jednak oglądać w TV :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2017, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jechać na mecz - atmosfery z trybun nie odda nic!

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2017, 15:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja odpalam meczyki.pl i tam jest wiele transmisji. Jak jedna nie działa to znajdzie się inna.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Burpees-co to Liczba postów: 16 Grupa: Sport Zawsze kochałem sport. Jest to moja ulubiona rozrywka, a szczególnie preferuję 22 Bet , to świetna strona do obstawiania. Jest to naprawdę wspaniała okazja do....
  • buty sportowe Liczba postów: 226 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Mecze ekstraklasy - gdzie oglądać? Liczba postów: 28 Grupa: Sport W dobie cyfryzacji, zakłady bukmacherskie oferują również aplikacje mobilne, co umożliwia użytkownikom dostęp do swoich kont i zakładów z dowolnego miejsca i o....
  • plecaki sportowe gdzie? Liczba postów: 96 Grupa: Sport Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą sportową, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie Legginsy push up z wysokim stanem i...
  • Rower Liczba postów: 368 Grupa: Sport W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/kategoria-produktu/p oja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >