Gdzie tanio kupić garnki i sztućce?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

12 sierpnia 2013, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę Ci polecić stronkę www.horeca.pl]www.horeca.pl jeżeli szukasz wyposażenia dla gastronomii ;)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:38
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2013, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wypróbowałam garnki i patelnię z Ikei i są bardzo dobre:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2013, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

witam
mam zagwozdkę,,,mało czasu i okazję cenową...czy ktoś ma może opinię o produkcie jakim jest patelnia z powłoka stoneline...chcę kupić a nie chcę ryzykować..dzięki za pomoc
dobra patelnia kamienna

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2014, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę ci zaproponować sztućce nie byle jakie bo ze świetnej firmy, sama kupiłam sobie najmniejszy zestaw. Są przede wszystkim wytrzymałe, a co też ważne nie są tępe jak te wszystkie oferowane w sklepach oto link http://www.gmpgastro.pl/piano.html

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2014, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcecie zakupić w najbliższym czasie dobry komplet sztućców warto jest zainwestować w dobrą i sprawdzoną markę. Gerlach ma w swojej ofercie świetne produkty. Sztućce są bardzo wytrzymałe, można je bez problemu myć w zmywarce i są wykonane z bardzo dobrych materiałów. Zresztą firma daje na nie dożywotnią gwarancję a to przecież o czymś świadczy.
Wbrew pozorom komplet można zakupić w bardzo dobrej cenie, proponuję na przykład przejrzeć sobie ofertę tego sklepu internetowego:
=https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/sztucce/sztucce-g erlach]https://www.bellodecor.com.pl/pl/jadalnia/sztucce/szt ucce-gerlach
Ten komplet jest bardzo szlachetny:

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:39
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 maja 2014, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie wyglądają.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2014, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Gerlach to dobra firma.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2014, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Sztućce i garnki można dostać na qdecor.pl Nie są tanie, ale długowieczne. Raz na całe życie kupiłam i mam święty spokój :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja wszelkie garnki, patelnie i inne takie akcesoria kupuję w tym sklepie internetowym http://akcesoriakuchenne.pl/]akcesoria kuchenne bo mają też fajny wybór i korzystne ceny także jest ok :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:39
Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2014, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracje i ozdoby do kuchni taniej kupisz na www.DeDekor.pl zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >