Gdzie kupić klamki zamykane na kluczyk

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

26 lipca 2010, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzie można kupić klamki do okien zamykane na kluczyk? Szukałam na allegro ale nie mogłam nic takiego znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast szukać na allegro pójdź do sklepów z oknami. Tam z pewnością znajdziesz klamki na kluczyk. Osobiście polecam również klamki z przyciskiem antywłamaniowym. Kluczyk zawsze można zgubić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2010, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także uważam że allegro to nie jest dobry pomysł, ja wiem że są zwolennicy zakupów przez internet, ale co do takich rzeczy to ja wolę być ostrożny i zawsze chodze do sklepów z produktami o jakie mi się rozchodzi, myślę że nie będziesz miała problemu u producanta okien.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2010, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz się przejść do firmy która zakładała Ci okna oni napewno mają w swoim asortymencie takie klamki, a niektórzy producenci na wzgląd stałego klienta w takich przypadkach dodają fajne zniżki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

A samozamykacze do drzwi są praktyczne? Jak sądzicie? Tutaj https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategor ia/123/samozamykacze.html przeglądam sobie i się tak właśnie zastanawiam nad takim rozwiazaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2017, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Heniu543 - nie wiem co wnosisz do dyskusji, ale ten temat ma blisko 7 lat i nikt już tu dawno nie zagląda. Na domiar złego Ty piszesz zupełnie nie na temat, bo wątek tyczył OKIEN oraz KLAMEK, a nie drzwi i samozamykaczy.
Wspólnych cech ja tu nie widzę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 423

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >