Gdzie kupić letnią działkę rekreacyjną?

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić letnią działkę rekreacyjną? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

7 stycznia 2016, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nieustająco - obserwujcie halle magazynowe. Potencjał rynkowy jest spory, zainwestować można, ale do tego wszystkiego potrzebny jest potężny kapitał. Dysponujecie takim?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lutego 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, jakich wymiarów działkę potrzebuję pod budowę tego domu http://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-karmelita-modern-dt37 / ? Zależy mi podwórku i wolnej przestrzeni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2016, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Też myślałem o zakupie działki letniej, ale doszliśmy do wniosku, ze bardziej opłaci się kupić apartament nad morzem. W końcu można przyjeżdżać i mieszkać tam całym rokiem nie tylko w lato. Mam też z głowy remonty, budowy itp. sprawy. To o wiele wygodniejsza opcja. Jeśli interesują was nowe mieszkania blisko morza, to zastanówcie się nad tą inwestycja http://master-house.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uczulam żeby przy zakupie działki zainwestować w opinię geologa. Nawet jeżeli sprzedający zapewnia że jest wszystko w porządku to powinna działać tu zasada ‘Ufaj ale sprawdzaj’. Moja siostra tak właśnie wpadła i potem okazało że się że to teren podmokły. Co prawda cena działki była naprawdę atrakcyjna i położona w pobliżu rzeki więc można było się domyślić żeby akurat ten temat dokładniej sprawdzić no ale tak jak napisałem razem ze szwagrem zaufali. Sam na podstawie ich błędu wynająłem pracownię geologiczną a konkretnie Geoxx i uniknąłem czegoś podobnego. To jest naprawdę mały wydatek w porównaniu z tym jakie problemy można mieć później.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >