Gdzie kupić najtańsze stołeczne mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Gdzie kupić najtańsze stołeczne mieszkanie? | « Powrót do grupy: Inwestycje

5 marca 2013, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają warszawskie Gołąbki. Cicho, spokojnie, dużo zieleni i niezła komunikacja z Centrum. Oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji.Mi się tam na tyle podoba, że rozważam zakup mieszkania na Osiedlu Neovillage.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2013, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli pytasz o najtańsze (co nie znaczy oczywiście najgorsze), to na pewno zwróciłaś też uwagę na inwestycje developera JW Construction na Białołęce. www.taniej-kupic.pl
Agent ds. Nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2013, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W okolicach Warszawy inwestuje się teraz w nieruchomości komercyjne, a nie w mieszkania. Radzę obserwować to co się dzieje w bazie Jartomu, zobaczcie - http://www.jartom.com/hale Moim zdaniem aż tak dobrych okazji nie było od dawna i może się to zakończyć ciekawymi inwestycjami.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2013, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja siostra zastanawiała się nad kupnem mieszkania w Poznaniu i ostatecznie wprowadziła się na osiedle Tumski Park i jest bardzo zadowolona, bo w okolicy mieszkają sami młodzi ludzie, a mieszkanko wyrwała wraz ze szwagrem po bardzo korzystnej cenie
www.sgi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2013, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz wyskakują jeszcze lepsze oferty nieruchomości, a szczególnie pozytywnie robi się w okolicach Łodzi, zobaczcie - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Diamond-Business-Park-L odz-Lodz-1703ahhw Kto by się spodziewał takich wycen?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2016, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrą ofertę mają przy Woronicza www.przyworonicza.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 127

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >