Gdzie kupić segment w Warszawie?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

19 września 2012, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: mareczek napisał: Użytkownik zuzanka777 napisał:
No to bez rewelacji bo na
Przytulnym taniej. Oglądałam te

segmenty, ale jakoś mnie nie przekonały. Takie zwykłe

klocki
Użytkownik zuzanka777 napisał:
No to bez rewelacji bo na
Przytulnym taniej. Oglądałam te

segmenty, ale jakoś mnie nie przekonały. Takie zwykłe

klocki




Taniej to już chyba jakaś "chińszczyzna". Wszystkie
osiedla trochę wyglądają jak klocki ;) Jak nie chce się
klocków to polecam dom wybudować w Magdalence za 2-4 mln
;)


to ja wole dać te 800 tys i mieszkać sobie w Wawrze ;)

Ten post był edytowany przez zuzanka777 dnia: 19 września 2012, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2012, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o Avalon Development - dzwoniłem do nich i okazało się, że I etap inwestycji już wyprzedany ale buduje sie 2 obok. Ceny już od 4300/m2, działki od 200 do 600m2 no i generalnie to osiedle o podwyższonym standardzie. Kanalizacja, garaż, dodatkowe miejsce parkingowe, duże balkony
chyba się zdecyduje

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2012, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybiorę się chyba na ten Wawer obejrzeć jedne i drugie. Chociaż na zdjęciu póki co bardziej podoba mi się Przytulne

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2012, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzielnica Wawer.

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Podwyższony standard. Dogodna lokalizacja: 500 m od Trasy Siekierkowskiej oraz Wału Miedzeszyńskiego. Kanalizacja miejska. Jedyne 7 min do Centrum Warszawy.

wiecej na :
www.avalodg.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2012, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurde tak się zastanawiam nad szeregowcem i myślę sobie, że jeśli dom to jednak poza Warszawą, nawet szeregowiec, skoro w Warszawie mogę mieć mieszkanie za 5-5,5 tys. zł za m2. Gdzie? Osiedle Światowida na Tarchomine, czy Lewandów Park na Białołęce chociażby z bardzo dobrą komunikacją z centrum W-wy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2013, 18:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli mówimy o inwestycjach developera JWC, to oni także budują domy w okolicach Warszawy. Powstaje między innymi oryginalne, bo z możliwością wybrania jednego z 12 projektów domu, osiedle Villa Campina w Ożarowie Mazowieckim.
Pozdrawiam
Agent ds. Nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2013, 01:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam na Wawrze. Teraz na Poprawnej 110 wybudowali nowe osiedle.
Bardzo proszę: http://avalondg.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2013, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

avalon jest ok ale mają strasznie duże te segmenty, ale z drugiej strony cena też jest kusząca. zamiast wydawac 8k/m2 za 100 można miec na wawrze 200 metrów.
to już zalezy od wielkosci rodziny itd

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2013, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wawer, 7 km od centrum, zielono i wszystkie instytucje pod ręką. Tu sobie zerknijcie: www.avalondg.pl. Jak ktoś się rozgląda za mieszkaniem to tez polecam bo mają segmenty z ogródkami :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2013, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o infrastrukturę to wydaję mi się, że Targówek w tym momencie zamiata wszystko w warszawie. Sklepy, usługi, czas dojazdu w stosunku do ceny gruntu. No i oczywiście bardzo dużo się tam buduje. Osobiście polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 93 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Dobra restauracja Liczba postów: 300 Grupa: Domy szereg... Na doskonałe jedzenie i niesamowitą atmosferę możecie liczyć w restauracji https://enklawacafe.pl/ Jest to doskonałe miejsce na poranne śniadanie, szybki biznes...
  • Budowa domu Liczba postów: 163 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >