Gdzie kupić segment w Warszawie?

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 września 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie poszukiwań nowego lokum, marzyłam o domku, ale za dużo z tym zachodu, te wszystkie pozwolenia, papierki itp. Postanowiliśmy więc kupić segment. Doradźcie gdzie najlepiej? Gdzie powstaje jakieś fajne osiedle w Warszawie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2011, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

My też szukamy, najeździliśmy się już trochę i naoglądaliśmy i jak do tej pory moim faworytem jest osiedle BARCa http://www.barc.com.pl/index.php?act=investment&sub=view&id= 6 – super segmenty, nowoczesne i każdy inny, zielona, spokojna okolica no i w miarę blisko od centrum. Cena też bardzo fajna bo teraz do końca października mają promocję i segmenty są o 200 tys. tańsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda,że się nie załapaliśmy na ta promocję :/ Też zastanawiam się nad kupnem. Ale powiedzcie,zna ktoś tego dewelopera?? Albo może jest ktoś kto już kupiła segment na tym osiedlu?? Nie było żadnych problemów,komplikacji??

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2011, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

moja siostra przeprowadza się tam niedługo i póki co żadnych komplikacji, wszystko idzie zgodnie z planem  aż im zazdroszczę takiego domu!!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2012, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zuzanka777 napisał: Jestem na etapie poszukiwań nowego lokum, marzyłam o
domku, ale za dużo z tym zachodu, te wszystkie pozwolenia,
papierki itp. Postanowiliśmy więc kupić segment.
Doradźcie gdzie najlepiej? Gdzie powstaje jakieś fajne
osiedle w Warszawie?


My też się zastanawiamy czy pakować się w budowę licząc się z tym, że potrwa parę lat czy kupić coś gotowego...

Bardzo fajnie te segmenciki wyglądają, a Wawer od zawsze mi się podobał - super okolica na spacery z dziećmi itp... Chyba muszę porozmawiać z mężem... ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2012, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dawno tu nie zaglądałam :)

@Tusia

kupno gotowego segmentu/domu to opcja dla leniwych ;) i niecierpliwych (czyli dla mnie). na początku było mi trochę przykro, że mój dom nie będzie taki jak sobie wymarzyłam, do momentu aż nie pojechaliśmy na to osiedle. Segmenty są takie bardzo nowoczesne i prosty, takie jak lubię więc jestem happy. Osiedle też jest bardzo przyjemne, zadbana i dużo jest zieleni. Nie mogę się już doczekać jak będzie wyglądał na wiosnę

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2012, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam chciałem zapytać o materiały budowlane i polecane segmenty w okolicach Oświęcimia. Z góry dzięki:)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2012, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak jest z dojazdem z Wawra do centrum, orientacyjnie? Ile zajmuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2012, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wałem Miedzeszyńskim to w kilkanaście minut przelecisz. SKM jedzie 20 min

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 17:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Przejrzyj sobie lepiej oferty agencji nieruchomości, ober-hausów i tych wszystkich innych, to będziesz mógł od razu porównać oferty różnych inwestorów, będziesz miał wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • spin city Liczba postów: 1 Grupa: Domy szereg... Cześć przyjaciele, chcę wam opowiedzieć o bardzo fajnym polskim kasynie, na które się natknąłem, jako ktoś, kto uwielbia grać w podróży, z przyjemnością dowiedz...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 90 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Budowa domu Liczba postów: 161 Grupa: Domy szereg... Budowa domu jest potężną inwestycją. W tym celu trzeba zawsze sięgać po dobre jakościowo produkty. Jeśli chodzi o betonowe bloki, pod adresem: http://adz-system...
  • Budowa domu Liczba postów: 162 Grupa: Domy szereg... Gdybym myślał o budowie nowego domu koniecznie szukałbym dobrej wiaty garażowej w okolicy. Może są jakieś firmy które sprostają wysokim wymaganiom rynku. Viaty
  • Remont Liczba postów: 28 Grupa: Domy szereg... Według mnie, personalizacja i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klienta to klucz do sukcesu w branży szklarskiej. Strona https://www.panszklarz.net.p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >