Gdzie najlepiej byłoby ubezpieczyć mieszkanie?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

3 marca 2015, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.Mieszkanie całkowicie nowe, włąśnie zakonczyliśmy remont tak wiec zależy nam na dobrym ubezpieczeniu. Szczególnie od zalania ponieważ juz raz moi rodzice mieli taka sytuację z zalaniem. I nie było za ciekawie.
Czy możecie polecić jakiegoś dobrego ubezpieczyciela?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2015, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ponoć Warta jest najtańsza ale nie zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie. Mają tm dość sporo wykluczeń w porównaniu z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Warto byłoby przejrzeć sobie wszystkie oferty. Ewentualnie skorzystać z pomocy doradcy od ubezpieczeń. Powinien Ci coś odpowiedniego dobrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2015, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ukrywam, że najwygodniej byłoby dla mnie aby wszystko można było załatwić przez internet. Nie mam czasu aby chodzić po mieście po stacjonarnych doradcach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2015, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Są doradcy internetowi. Na przykład:
http://ubezpieczenia.comperia.pl/ubezpieczeni e-mieszkania - możesz tam zostawić swoj mail i powinni Ci wyslać listę najlepszych obecnie ubezpieczeń dla Ciebie. Może i bedzie to lepsze ponieważ na spokojnie sobie wszystko przeczytasz. Jaki jest zakres, jakie wykluczenia . Nie zawsze najtańsze ubezpieczenie będzie najlepsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2015, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Koszt jaki poniesiesz za ubezpieczenie jest nieporównywalnie niższy niż koszt jaki musiałbyś ponieść za remont na przykład po pożarze. Tak więc wykup jest moim zdaniem konieczny. Będziesz przynajmniej spał spokojnie. Ubezpieczeń jest cała masa tak więc jestem zdania,że warto jest skorzystać z rady Janusza i zostawić po prostu swój kontakt u niezależnego doradcy tak aby on coś dobrego dla Ciebie znalazł.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2015, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu proponowali mi takie ubezpieczenie z banku. Co sądzicie o takim grupowym ubezpieczeniu z banku? Może to byłaby również dobra opcja?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam decydować się na takie rozwiązanie. Często takie grupowe ubezpieczenie z banku ma o wiele gorsze warunki niż jakbyś ubezpieczał się sam. Lepiej byłoby jakbyś dopytał się comperii tak jak radziłem wcześniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Niesłabnąca popularnością cieszy się program MDM, czyli Mieszkanie dla Młodych. Chcesz mieć własne cztery ściany? Sprawdź ich stronę (www.mieszkaniedlamlodych.com) i zobacz, czy spełniasz wymagania niezbędne do przyznania dofinansowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie bardzo konkurencyjną ofertę ma właśnie Generali porównując z innymi ubezpieczycielami. Bardzo korzystanie przedstawia się pakiet diamentowy czyli ta najwyższa półka gdzie obecnie mają nowość: ubezpieczenie od kradzieży zwykłej lub celowego uszkodzania siłowników i automatyki bram.

Jeszcze polecany jest PZU z uwagi na brak problemów przy wypłacaniu odszkodowania.
Jestem takiego samego zdania co Janusskk. Warto jest napisać do doradcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2015, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla każdej firmy bardzo ważne jest ubezpieczenie, szukając go skontaktuj się z prawdziwymi ekspertami.
Skontaktuj się z naszą firmą Indeka. Od lat zajmujemy się doradztwem zarówno dla osób prywatnych jak i firm.
Naszą specjalną przygotowaną dla przedsiębiorstw ofertę znaleźć można na naszej stronie:
Indeka Ubezpieczenia
www.indekaubezpieczenia.pl
pl. Targowy 7 Pszczyna
tel. 32 448 85 14

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak mieć lśniące włosy ? Liczba postów: 103 Grupa: Trudne tema... Wybierając perukę, ważne jest, aby czuć się z nią swobodnie. Dzięki https://perukisklep.pl/peruki-radom/ można znaleźć modele, które są nie tylko estetycznie do...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 268 Grupa: Trudne tema... Z tego co wiem, szukanie pomocy w leczeniu alkoholizmu jest kluczowe na drodze do wyzdrowienia. Dlatego ważne jest mówienie o https://alkodoktor.pl/ jako źródle...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1703 Grupa: Trudne tema... Moge Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej kliniki dentystycznej Ochota na Uśmiech - metody wstawiania zębów...
  • Rzetelna firma budowlana Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Jaką firmę budowlaną z Krakowa możecie mi polecić? https://enedu.pl/kursy-stacjo narne/kompleksowa-terapia-wisceralna/
  • profilaktyka stomatologiczna Liczba postów: 47 Grupa: Trudne tema... Klinika Dentica specjalizuje się w implantologii, oferując nowoczesne rozwiązania dla pacjentów szukających trwałych i estetycznych implantów. Więcej na https:/...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >