Gdzie polecacie ?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

2 marca 2016, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Organizujemy z firmą konferencję w Sopocie i poszukujemy naprawdę fajnego, luksusowego i gustownego hotelu na nocleg dla gości. Podobno w tym sopot hotel jest naprawdę elegancko, ma dobre opinie. Czy może ktoś z Was był i może ewentualnie polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sposób na zdrowie Liczba postów: 450 Grupa: Trudne tema... Wybór odpowiedniego suplementu kolagenowego może być wyzwaniem, biorąc pod uwagę szeroką gamę produktów dostępnych na rynku. Zwróć uwagę na uznane marki, takie....
  • Postępujące łysienie Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Ja nie wiem, dlaczego dla panów łysienie to aż tak wielki kompleks
  • Jaki stół do billardu? Liczba postów: 2 Grupa: Trudne tema... Zanim zdecydujesz się na zakup stołu bilardowego, upewnij się, że masz odpowiednio dużo miejsca w swoim domu. Stoły bilardowe są dostępne w różnych rozmiarach,....
  • pozycjonowanie strony Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Znacie jakąś firmę, która zajmuje się pozycjonowanie strony? Możecie jakąś polecić?
  • projektowanie logo Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi firmę, która oferuje projektowanie logo?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >