Gdzie przenocować w Poznaniu

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

17 lipca 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze nigdy nie byłem w tym mieście tak więc doszedłem do wniosku, że pora już nadrobić zaległości i chciałbym wybrać się tam na weekend. W tym momencie szukam wygodnego noclegu.
Przejrzałem sobie ofertę hotelową wielu miejsc i spodobały mi się hotele z grupy Accor:
http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl /europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm
Czy moglibyście mi doradzić, w którym z nich warto jest się zatrzymać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2014, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w żadnym z tych hoteli się nigdy nie zatrzymywałem, ale jeśli szukasz czegoś pewnego, to polecam zajrzeć na stronę http://www.qtravel.pl/
To wyszukiwarka wycieczek, ciekawych miejsc i właśnie hoteli i pensjonatów. Mają bardzo bogatą ofertę, więc będziesz mógł przebierać i wybierać i na pewno coś ci przypadnie do gustu.
Przyznam szczerze, że w Poznaniu akurat nigdy nie byłem, ale słyszałem wiele dobrego o tym mieście i zastanawiam się, czy nie pojechać tam w celach turystycznych latem lub wiosną. Więc jeśli znajdziesz tam coś ciekawego, to daj znać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2018, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze możesz postawić na mieszkanie wynajmowane na doby :) Ja tak robię, bo nie przepadam za hotelami i jestem zadowolony. Najlepsze propozycje możesz sobie obczaić tutaj: www.apartamenty.poznan.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Gry dla pracowników Liczba postów: 6 Grupa: Pasje forum...
  • Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 439 Grupa: Pasje forum... Jeśli szukasz informacji, czym dokładnie zajmuje się gastrolog, to ten artykuł może rozwiać twoje wątpliwości. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest....
  • Nauka Liczba postów: 71 Grupa: Pasje forum... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów, w ten sposób zawsze uzyskam najlepsze rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonego, internetowego sklepu muzyczn...
  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 302 Grupa: Pasje forum... Wyraź Swój Styl z Molton: Zakładka Odzież Damska Elegancka: Jeśli poszukujesz eleganckich i stylowych ubrań, które podkreślą Twoją wyjątkowość i pewność siebie,...
  • Samochód Liczba postów: 38 Grupa: Pasje forum... Czy ktoś z Was korzystał z jazdy testowej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 188

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >