Gdzie reklamować firmę wnętrzarską?

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

15 września 2017, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Na walentynkową promocję perfum zamawiałem standy reklamowe z sercem w tle i półeczkami pod perfumy. Brałem dokładnie 5 takich standów. Kilka firm odmówiło ze względu na zbyt mały nakład. Dopiero w oficyna97.pl się zgodzili i to nawet ze wsparciem graficznym. Poza tym ciekawa sprawa, bo serce stanowiło również tło dla zdjęć par, które przychodziły do sklepu. Taka zaleta wyszła zupełnym przypadkiem. Świetny stand moim zdaniem i nie mam absolutnie żadnych problemów z jego przechowywaniem, trwałością, kiwaniem. Stabilny produkt w cenie zdecydowanie konkurencyjnej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2017, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że każdy pomysł oraz sposób na reklamę swojej firmy jest dobry, zarówno w kwestii reklamy internetowej kai tej tradycyjnej po przez ulotki czy banery.

Norbud.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2017, 21:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie do reklam to można zawsze zainwestowac w ulotki, jakieś foldery reklamowe itp. W tej drukarni można świetnej jakości je zrobić http://www.garmond.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2017, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nikt nie zbiera ulotek. Widać jak każdy, kto je dostanie, zaraz wyrzuca. Ale nie wyrzucisz reklamy google'a. Kampania google awords jest raczej tym, co teraz napędza biznesy, ponieważ dostosowuje reklamy do wyszukiwania klientów. Możesz poczytać o tym więcej w tym artykule: https://www.tworcy.pl/kampanie-google-adwords -warto/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze? Uważam, że najskuteczniejsza jest reklama w sieci, uściślając, pozycjonowanie (jest niezwykle czasochłonne, ale przynosi najlepsze efekty). Z uwagi na to, że dziś uległo znacznemu skomplikowaniu, warto zlecić je profesjonalistom, na przykład tej firmie: http://fabrykamarketingu.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi generalnie o reklamę firmy to uważam, że warto działać niemal na każdym polu, zarówno inwestować w reklamę internetową jak i jej tradycyjne firmy, każdy sposób jest dobry na pozyskanie klienta.


www.Kamszalunki.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Niezmiennie polecam social media, głównie Facebooka. Sam się ostatnio przekonuję do prowadzenia tam video transmisji. Ku mojemu zaskoczeniu ludzie chętnie oglądają i z widzów zamieniają się w klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 07:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobra firma, to taka która nie potrzebuje reklamy. Oczywiście trzeba wypracować sobie pozycję na rynku, co wcale nie jest łatwe. Dlatego zanim zainwestujemy w jakąkolwiek reklamę zastanówmy się, czy ma to sens. Możliwości w tym zakresie jest bardzo wiele.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 22:08

Zgadzam sie: good 0 bad

My dużo materiałów w tym reklamowych zamawiamy w drukarni https://www.diamond-druk.pl/prezentery-trojka tne-z-paskiem-klejowym Bardzo cenię tę drukarnię przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wydruków, szybki czas wysyłki i darmową dostawę. Jak dla mnie są bezkonkurencyjni. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie najlepszą odpowiedzią na to pytanie będzie, aby reklamować wszędzie swoje usługi, tym sposobem zwrócisz uwagę oraz zaistniejesz. Nieważne czy firma jest duża czy mała.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firma Budowlana Warszawa Woj. Mazowieckie Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... Jeśli szukacie sprawdzonej firmy która kompleksowo wybuduje wam dom pod klucz w Warszawie i okolicy bez zbędnego stresu polecam firmę: budivia.com.pl
  • Księgowa Liczba postów: 50 Grupa: Firmy budow... Wybór odpowiedniej księgowej jest bardzo ważną kwestią. Dlatego warto zapoznać się bliżej z ofertą tej firmy: https://twojaksiegowa.warszawa.pl/pelna- ksiegowosc...
  • Praca Liczba postów: 82 Grupa: Firmy budow... W takim razie jeśli chodzi o oferty pracy w Poznaniu od zaraz to na pewno znajdziesz szeroki wybór możliwości w tej lokalizacji. Bez względu na branżę czy pozio...
  • Które rury PVC są najtrwalsze? Liczba postów: 8 Grupa: Firmy budow... Rury nierdzewne są cenione nie tylko ze względu na swoje techniczne właściwości, ale także za estetyczny wygląd. Stosowane są zarówno w przemyśle, jak i archite...
  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 16 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >