Gdzie sprzedać meble?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

5 sierpnia 2016, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki. :) Właśnie o taką nowoczesność mi chodzi. Ma się ładnie wpisywać w całość, a nie być natrętną. Muszę więc wybrać się jutro do salonu BRW i zobaczyć na własne oczy Possi Light. PS: jak z ceną?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2016, 01:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Princessa napisał: Dzięki. :) Właśnie o taką nowoczesność mi chodzi. Ma
się ładnie wpisywać w całość, a nie być natrętną.
Muszę więc wybrać się jutro do salonu BRW i zobaczyć na
własne oczy Possi Light. PS: jak z ceną?


Zerknij sobie w cennik http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=296,possi-light wszystko zależy od tego, jakie i ile modułów wybierzesz. Nawet nie musisz od razu wszystkich potrzebnych elementów kupować, lepiej kupić kolejny za miesiąc/dwa i gra gitara

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm, za taką cenę to chyba jednak kupię wszystko, czego chcę! Obliczyłam, że zestaw składający się z 7 modułów, które sobie upatrzyłam, będzie mnie kosztował jakieś 3000 zł. Black Red White

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2016, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Za 7 modułów tylko 3k? Chyba sobie żartujesz… Moim skromnym zdaniem meble modułowe są po prostu stworzone dla kobiet. Lubimy ciągłe zmiany, zawsze można dokupić kolejny moduł, jak naszych szpargałów się za dużo nazbiera, a szkoda wyrzucić, solidne, a gama kolorystyczna zadowoli każdą marudę :D

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2016, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozpędzajcie się tak kobiety. Moduły to minimalizm, nie chodzi o to żeby za kilka lat tworzyly na ścianie meblościankę :p zamiast kupować wciąż nowe zmieńcie ustawienie, stojące powieście na ścianie, wymieńcie fronty na inny kolor. Zobaczcie sovie w katalogu BRW jak dużo jest różych sposoów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2016, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Eu_geniusz napisał: Nie rozpędzajcie się tak kobiety. Moduły to minimalizm,
nie chodzi o to żeby za kilka lat tworzyly na ścianie meblościankę :p zamiast kupować wciąż nowe zmieńcie ustawienie, stojące powieście na ścianie, wymieńcie fronty na inny kolor. Zobaczcie sovie w katalogu BRW jak dużo jest różych sposoów.


Trudno się z tobą nie zgodzić, ale wiesz, jak to z nami kobietami bywa. Na szczęście mamy WAS ;) Możliwości jest ogrom, dlatego meble modułowe trafiają do gustu każdego. Pasują do dużych domów i małych mieszkań. Myślę, że spokojnie meble possi light można wykorzystać także w inncyh pomieszczeniach niż salon. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Zgadzacie się ze mną?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2017, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Na spokojnie wystaw to na Ogis, klienta na bank znajdziecie. Ogłoszenia oczywiście darmowe. Tam mają opcje społecznościowe. Twoje ogłoszenie dotrze do znajomych i znajomych znajomych - o ile zalogujesz się przez FB. Ludzi zgłasza się sporo. Sprzedaliśmy już u nich np. stary samochodów.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2017, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem meble modułowe to świetne rozwiązanie. Dowolność ustawienia sprawia, że przez lata możemy cieszyć się coraz to nowym wnętrzem :)

A co do starych mebli - olx, grupy na facebooku. Tak naprawdę wszystko, co przyjdzie do głowy, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie potrzebował czegoś, czego akurat my się pozbywamy.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2017, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy ktoś wspominał o oxl, tam na pewno można sprzedać, no i allegro.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie narzekam na warunki jakie mam na stronie dropka.pl. Szybka sprzedaż, dużo większy zasięg jeśli chodzi o klientów, no i jest to dropshipping, więc wszystkie kwestie związane z magazynowaniem czy wysyłką już nie leżą po mojej stronie, a jakby nie patrzeć temat rodzi duże koszty i też nakłady czasowe. Także jestem jak na razie zadowolony, mam tylko nadzieję, że system będzie z miesiąca na miesiąc coraz bardziej popularny i ta baza dostawców i klientów będzie się jeszcze tylko poszerzać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 292

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >