Gdzie szukamy mieszkań i domów?

« Powrót do artykułu: Gdzie szukamy mieszkań i domów? | « Powrót do grupy: Inwestycje

18 czerwca 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze odnoszę się do strony internetowej. Niestety w dobie dzisiejszych czasów trzeba mieć na uwadze, że każdy ma internet i każdy zaczyn poszukiwania od stron developerów. Ja zwracam na to dużą uwagę, jakie informacje są podawane, oraz to, że można monitorować na bieżąco swoja inwestycję. Najbardziej przypadła mi do gustu stronka Geo Grupy http://www.geogrupa.pl/. Dzięki niej sprawdziłam poprzednie inwestycje dewelopera i mam zakupione mieszkanko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2015, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

internet, znajomi, biuro sprzedazy..no i chyba wlasna intuicja ma znaczenie, osobiscie nie sprawdzalem "mojego" dewelopera, spodobaly mi sie wizualizacje, rozmowa, podejscie do klienta, teraz mieszka mi sie juz dobrze drugi rok na Parku chopina w Myslowicach, a znajomi kupuja mieszkanie na Wisniowym Wzgorzu w Gliwicach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2015, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej,

W kontekście rynku pierwotnego chciałbym polecić własny agregator ofert - www.findelio.pl. Na portalu publikujemy 1-1 oferty deweloperów, którą stale uaktualniamy. Na razie mamy bardzo konkretną ofertę krakowską, ale z czasem do współpracy zaprosimy deweloperów z innych miast.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

wspomniany Park Chopina dobry wybor, zapewne i to osiedle w Gliwicach, bo to ten sam deweloper, trzeba szukac, niekoniecznie po znajomych, ale bezposrednio na rynku, przejechac sie, zobaczyc..porozmawiac

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukam samodzielnie, i sugeruję się również opiniami znajomych. Chciałabym się pochwalić ostatnio odkryciem. http://agnesinversiones.pl/ cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów. Mają bogatą ofertę. Oprócz samej sprzedaży lub wynajmu oferują również specjalny serwis po sprzedaży. Warto zajrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeważnie szukam w ogłoszeniach ale zdarza się zatrzymuję się jeśli przejeżdżam obok budowy w dobrym miejscu i zaglądam do biura sprzedaży. Efektów póki co wielkich nie mam, tam gdzie mi się podoba jest za drogo a tańsze mieszkania są za daleko od centrum, nie wiem czy się nie zdecyduję na Zieloną Dolinę jednak.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wam osobiście mogę polecić http://anonsegorzow.pl. Uważam, że inwestycja czasu w tego typu ogłoszenia, pozwoli ci na szybkie znalezenie domu czy mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 307

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >