Gdzie trzymać narzędzia

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

14 stycznia 2019, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Może wybrałabyś jakąś z tej oferty https://www.ceneo.pl/Skrzynki_i_torby_narzedz iowe ? Sama muszę kupić jakąś dla swojego męża i zastanawiam się, która byłaby najbardziej funkcjonalna. Wszystkie narzędzia walają mu się po całym mieszkaniu i garażu i już mnie to zaczyna męczyć. Dlatego właśnie postanowiłam sama je uporządkować. Poza tym organizacja każdej pracy jest łatwiejsza, gdy posiada się taką skrzynkę na narzędzia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 stycznia 2019, 08:58

Zdecydowanie w specjalnym pomieszczeniu lub jeżeli budżet oraz miejsce w ogrodzie na to pozwala- w domku narzędziowym, to moim zdaniem najlepsza z możliwych opcji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2019, 13:51

Akcesoria ogrodowe zwykle trzymam w piwnicy. Chyba, że potrzebuję czegoś bardzo często o danej porze roku, wtedy część narzędzi przenoszę do takiego niewielkiego domku, który jest schowkiem na tego typu rzeczy. Nie trzymam w nim tylko tych droższych narzędzi, bo te wolę mieć w nieco bardziej bezpiecznym miejscu niż tak niemal "na widoku"

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Przecięta plandeka- czym skleić? Liczba postów: 34 Grupa: Meble i dod... Wydaje mi się, że sklejona plandeka nie da Ci takiego bezpieczeństwa jak nowa. Ja zamówiłem niedawno plandekę z www.go-plan.pl. Jest wykonana bardzo starannie,....
  • Doniczki, kwiaty, rośliny Liczba postów: 64 Grupa: Meble i dod... Kwiaty są przecudowne i zasługują na piękną oprawę. Zwłaszcza w naszych mieszkaniach i innych zamkniętych przestrzeniach, gdzie matka natura ma ograniczony dost...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 275 Grupa: Meble i dod... Regał do garażu robiłem sam. Metalowy, solidny. Trzeba było tylko rozplanować i pospawać.
  • ogrodowe meble Liczba postów: 93 Grupa: Meble i dod... A nie lepiej wziąć po prostu cały zestaw mebli ogrodowych? Z tego co widziałem to mają takowe np. w https://dajar.pl/ - warto zobaczyć moim zdaniem.
  • Altana czy markiza Liczba postów: 38 Grupa: Meble i dod... jak dla mnie ani plandeka ani namiot ogrodowy, tylko piękna altanka drewniana, która stworzy super klimat w ogrodzie

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17631 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >