Gdzie ustawić telewizor?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 sierpnia 2010, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi znajomi mają małe mieszkanko. Nie stać ich na kupno płaskiego telewizora więc mają jeszcze ten z dużym tyłem. I tu rodzi się pytanie gdzie ustawić telewizor w małym pokoju?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam małe mieszkanko i telewizor starego typu. Kupiłam taką mocną metalową podstawkę pod telewizor którą przyczepia się do ściany. Dzięki temu mogę wygodnie ustawiać telewizor, no i przede wszystkim nie zajmuje zbędnego miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2010, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

byle nie za blisko miejsca, w którym się siedzi. Powiem szczerze, że dla mnie najlepszym rozwiązaniem (wiem, że przeciwnicy się znajdą) jest kąt pomiędzy oknem a ścianą boczną. W kącie nie będzie zajmował może tyle miejsca i tak wystawał jak w przypadku osobnej półki czy szafki dostawionej do ściany.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2010, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Podaj dokładne wymiary pokoju,najlepiej ustawić go gdzieś,gdzie tył nie będzie bardzo widoczny,np przy ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2010, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moge powiedzieć, że napewno nie w takim miejsu gdzie pada na niego światło słoneczne uwierz, że nie ma nic gorszego jak słońce utrudnia Ci relaks przy TV ;) Ta podstawka mocowana na ściane to dobry pomysł

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2010, 00:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ustaw telewizor w miejscu gdzie bedzie ci go najwygodniej ogladac :P To w brew pozorom nie jest glupie ;] Co ci po zaoszczedzonym miejscu skoro nie bedziesz sie czul komfortowo? No i nie ustawiaj TV pod kwiatkami :)

--
Tanie ogrzewanie

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem chodź wiem, że to zabrzmi głupio telewizor powinien stać gdzieś na/przy ścianie w centralnym pkt. pokoju, że by z każdego miejsca można było go oglądać ..

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, rzeczą jasna jest że telewizor powinien stać tam gdzie go widać z każdego punktu domu, ale że ja tego nie lubię to telewizor stoi na przeciw wypoczynku. Też wszyscy go widzą :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2011, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Telewizor to rzecz drugorzędna. Najpierw wygodnie rozstaw wypoczynek :)
--
Prk 7 Nieruchomości

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2021, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o sam wybór nowego telewizora to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj sprawdzić propozycje zestawione przez porównywarkę taniomania www.taniomania.pl/t/telewizor-lg-55-cali na której znajdziecie konkretne podpowiedzi i szeroki wybór propozycji w zależności od poszukiwań i parametrów, czyli rozmiaru, jakości obrazu, producenta, czy też widełek cenowych. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >