Gdzie zamówić wysokokaloryczny węgiel?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 listopada 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, musze jeszcze dokupić opał na tą zimę i szukam wyskokalorycnego węgla. Czy ktoś z Was ma jakąś firmę zajmującą się tym i może mi polecić? Ważne, żeby ceny również były odpowiednie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam ostatnio sporo szukałem właśnie sprawdzonego i pewnego dostawcy, w tamtym roku miałem spory problem bo więgiel miał naprawde niską kaloryczność i pomimo nie tak mroźnej zimy poszło go za dużo, a co za tym idzie koszta mnie przerosły. Jeżeli ktoś może pomóć to również dołączam się do pytania :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zamówić bezposrednio w kopalni duzy transport?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2017, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bezpośrednio w kopalni to nie wiem szczerze, ale pewnie trzeba naprawdę duże ilości brać. Jednak jak szukasz dobrego dostawcy to tutaj wspomniany KGM jest sprawdzoną firmą i mówię to z własnego doświadczenia. Pod względem kaloryczności, jakości spalania (nie posiada zdolności do koksowania) oraz ma dużą zawartoć frakcji grubej. Do tego nie pojawiły się żadne problemy przy dostawie. Profesjonalni i uczciwi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się że jednak najlepszą opcją będzie wybór właśnie sprawdzonej hurtowni opału, która rzeczywiście dopilnuje najwyższej jakości przygotowania węgla oraz dostawy. O KGM słyszałem sporo dobrych opinii, więc sprawdź ofertę i dogadać się co do zamówienia :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić Ci tylko jednego sprawdzonego dostawcę i tutaj kilku moich poprzedników ma rację a mianowicie hurtownia KGM. Stawiam przede wszystkim na wysoką kaloryczność węgla, ponieważ to właśnie ona przynosi duże oszczędności oraz takim opałem nie niszczymy kotła i naszego zdrowia, paląc nie wiadomo tak do końca czym. Tutaj węgiel pochodzi ze sprawdzonych kopalń, fajnie go przygotowują i workują, a do tego ceny nie są wcale jakieś ogromne. Moim zdaniem powinieneś przynajmniej sprawdzić ich ofertę, pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Tomek111 dnia: 1 grudnia 2017, 12:01
Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się co do dostawcy na ten moment to jedna z najlepszych hurtowni która utrzymuje wysoki poziom pod względem jakości opału oraz terminu dostaw.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 11:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że jest dużo zwolenników ale patrząc na inne opinie znalezione w internecie oraz po informacjach jakie otrzymałem od Hurtowni KGM postanowiłem zamówić 2 tony Ekogroszka Gold i sam przekonam się czy współpraca z nimi potrwa dłużej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2017, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No to Bordon44 jak tylko będziesz już miał wszystkie informacje oraz przez jakiś czas będziesz go sprawdzał to daj nam znać jak go oceniasz. Będzie to też dodatkowe nakierowanie dla innych którzy też może będą stali przed takim wyborem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie KGM Hurtownia jako firma zasługuje na wyróżnienie za podejście do klienta. Sam nie za bardzo orientowałem się w rodzajach ekogroszku i z polecenia obsługi wybrałem Ekogroszek Gold. Dostawa była tak jak się umawialiśmy. Opał jest suchy i świetnie się pali tak jak mnie zapewniano. Na pewno skorzystam z ich oferty ponownie przed kolejnym sezonem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 38 Grupa: Porady i op... Comfypack https://comfypack.pl/ specjalizuje się w produkcji beztubowej folii stretch, zapewniając rozwiązania opakowaniowe charakteryzujące się trwałością i el...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 284 Grupa: Porady i op... Prosta rzecz - kanałowy wszędzie taka sama temperatura i wszędzie albo włączone albo wyłączone. Koszt podobny , jak nie większy niż każdy oddzielnie (typu split...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 147

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >