Gdzie znaleźć rolety rzymskie??

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

30 listopada 2011, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

racja, ja już się raz sparzyłem na kupowaniu takich rzeczy w supermarketach, ja kupowałem drzwi anty włamaniowe w brico, dajcie spokój, teraz musiałem kupować następne tym razem bezpośrednio u producenta

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

w brico ze 2 szt pamietam byly prod PL, reszta chinczyki i gdy kilkakrotnie wymiana zamka = wymiana calych drzwi to obchodze je wielkim lukiem.
montaz rolet czy zaluzji nie jest problemem jezeli wiemy jak mierzyc co brac pod uwage (a to nam moze specjalista podpowiedziec) montaz nie nastreczy problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2012, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem w firmie Słoneczne Markizy. Mają duży wybór tkanin i bardzo fajne wykonanie. Wejdź na ich stronę www.slonecznemarkizy.pl. Ja zamawiałem w Poznaniu ale z tego co wiem to mają też punkty w innych miastach.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2013, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

To trzeba zerknąć koniecznie co tam ciekawego mają:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2013, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukaj w dobrych sklepach internetowych,tam będzie największy wybór rolet rzymskich oraz żaluzji,pod tym względem można być w zupełności spokojnym.


www.MagicAndStyle.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2014, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Wiesia napisał: szukam i szukam..i znalezc nie moge.. Choruję na rolety
rzymskie, ale tak trudno mi znalezc producenta tych
"cudów". Moze ktoś ma namiary na jakąś firmę? Bede
baaaaardzo wdzieczna.

Może komuś przyda się namiar na firmę http://www.markizy-poznan.pl/ Warto zapoznać się z ich propozycjami, a jeżeli nie znajdziecie odpowiedzi na swoje zapytania na ich stronie to wiem, że zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie zapytania drogą telefoniczną, elektroniczną lub bezpośrednio w salonie sprzedaży.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za link,na pewno w wolnej chwili zerknę i zobaczę co oferują oraz czy faktycznie warto. Z całą pewnością rolety rzymskie w niższej cenie znajdziemy w dobrych sklepach internetowych,do tego bym zaczął.

www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrej jakości,atrakcyjnych rolet do swojego domu,to polecam zerknąć na www.Vitre.net.pl wybór jest naprawdę szeroki,a do tego rozsądne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

największy wybór, najlepsze ceny - http://www.dekoria.pl/offer/group/5

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak kwestia rolet,zdecydowałeś się już na jeden wzór i model? Jeżeli nie to w dalszym ciągu możesz sprawdzić kilka wersji na www.Vitre.net.pl oferujemy także profesjonalny montaż i serwis,zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 476 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >