Głowica elektroniczna na grzejnik w pokoju.

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

10 stycznia 2017, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam taki problem . Grzejniki mam podłączone u siebie w domu przez zawór Herz GP . zdjęcie pod tym linkiem: http://wstaw.org/w/4iVU/ . Czy jest możliwe przy takiej instalacji założenie głowicy elektronicznej do regulowania temperatury w pokoju? Z drugiej strony grzejnika mam takie wejście: http://wstaw.org/w/4iVV/ do którego pasuje głowica ale czy to coś da skoro zasilanie jest z drugiej strony? grzejnik mam firmy KERMI.

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• alternatywa dla wegla Liczba postów: 35 Grupa: Robimy inst... Jak można zachwalać ekogroszek w wątku alternatywa dla węgla?
  • jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy? Liczba postów: 210 Grupa: Robimy inst... Do instalacji gazowych pełny asortyment sprzedaje hurtownia Swatt na swojej stronie – swatt.pl. U nich się rozejrzyj. Ja bardzo jestem zadowolony zarówno z zawo...
  • Jaki kocioł na biomasę ? Liczba postów: 61 Grupa: Robimy inst... Wiadomo, że do danego kotła należy też zaopatrzyć się w odpowiedni, dobrej jakości opał, bez tego ani rusz. Co do samego kotła to tak się składa, że na naszej s...
  • Jaki piec kupić? Liczba postów: 169 Grupa: Robimy inst... Niestety, ale w dalszym ciągu nie znamy budżetu autora a to jednak mimo wszystko jest wg mnie kluczowe ( poza powierzchnią grzewczą domu), podczas wyboru odpowi...
  • jakie ogrzewanie ? Liczba postów: 387 Grupa: Robimy inst... Bez względu na to na jaki typ ogrzewania się zdecydujemy, to warto wybrać również dobrego i sprawdzonego dostawcę opału, a akurat w tej kwestii możemy pomóc, po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22878 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 328

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >