Gniazdka, kontakty elektryczne i włączniki światła - jakie wybrać do wnętrz w nowoczesnym stylu?

« Powrót do artykułu: Gniazdka, kontakty elektryczne i włączniki... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 stycznia 2017, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam w domu gniazdka ospelowskie, głównie z serii Karo, Impresja i kilka klasycznych białych. Gniazdka jakościowe dobre, a cena niska. Dla mnie to faworyt na rynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2018, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wymieniacie instalację elektryczną to polecam wam sprzedać stare kable na złom. Ja tak właśnie zrobiłem. Sprzedałem je do skupu złomu www.delta-sj.com.pl i dzięki temu jeszcze na nich zarobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2018, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wszystkie włączniki , wtyczki i tym podobne kupiłem w sklepie [url]www.el-u
. W sklepie el-sta. znajdziemy też osprzęt elektroinstalacyjny, oświetlenie, elementy prowadzenia kabli oraz elektronikę użytkową.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej kupować takie rzeczy w internecie. Wybór jest znacznie większy niż stacjonarnie. Jeżeli potrzebujecie różnego typu włączników czy przycisków to najlepiej zajrzyjcie na stronę https://zpradem.pl/przyciski,k5157.html . Zdecydowanie jest w czym wybierać - a ceny są moim zdaniem bardzo przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2018, 17:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgodzę się z tym, że przez internet lepiej takie rzeczy kupować ze względu na większy wybór. Tutaj dla przykładu są dostępne wszystkie wiodące marki https://amper.pl/gniazda-i-laczniki - różne modele i warianty. Stacjonarnie często jest tak, że czegoś nie mają na stanie i trzeba domawiać, więc to się niepotrzebnie tylko wydłuża

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2019, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w domu serię Ospela Sonata. Bardzo spodobała się żonie. Muszę przyznać, że wygląda bardzo elegancko. Dla mnie na plus, że nie było najmniejszego kłopotu z montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >