Gonty bitumiczne cambridge

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

7 września 2015, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No i w dodatku jest ekologiczny, bo nie zużywa się tyle energii do utwardzania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście. Dachówka betonowa utwardzana jest w temperaturze ok.70 stopni, natomiast inne pokrycia wypalane w temperaturach kilka-kilkanaście razy wyższej. Dlatego mniej energi i zanieczyszczeń będziemy produkowali przy produkcji betonowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Biorąc pod uwagę trwałość materiału (do 90 lat) można śmiało stwierdzić, że zaoszczędzimy pieniądze. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

sporo też zależy od przeznaczenia konkretnego pokrycia dachowego i samej dbałości w tym temacie. dobrze jest się poradzić specjalistów, czy dobrej hurtowni pokryć dachowych takiej jak np http://www.top-dach.com.pl/ - powinni dobrać w kontekście oczekiwań materiały, które sprawdza się najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, fachowe podejście i wiedza jest bardzo ważna. Swego czasu jak przeglądałem katalogi i produkty braasa, to jak zapytałem ich pracowników, to byli bardzo pomocni i uprzejmi(co mnie zaskoczyło pozytywnie, bo rzadko się to zdarza niestety)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2015, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Uprzejmośc w dzisiejszych czasach to żadka cecha. Jednak jak widać marka Braas przykłada do tego duzą uwagę, bo w moim przypadku również nie było nawet najmniejszych zgrzytów, czy kłótni. Wszystko wyglądało tak jak na taką transkacje przystało, czyli czas, dostawa i mozliwość zwrotu palet :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2015, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze się współpracuje jak dwie strony wzajemnie się słuchają. Wybór dystrybutorów Braas jest przeogromny wystarczy spojrzeć na mapkę z ich rozmieszczeniem, więc odpowiedniego dla siebie na pewno można spokojnie znaleźć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2018, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolałem wybrać dachówkę i na szczęście tak też zrobiłem. Złapałem się na Jesienne Dachobranie 2016 Braas i teraz mam cudowna dachówkę Rubin 13V w macie. Może w tym roku również pojawi się ta cykliczna promocja.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2020, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto w taki razie zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas, który zdecydowanie na tle konkurencji wypada najlepiej jeśli chodzi o trwałe pokrycia dachowe w naszym przypadku to dachówka glazurowana Rubin 13V od Braas wygląda idealnie pomimo, że wokół jest mnóstwo drzew a to dzięki zastosowaniu odpowiedniego zabezpieczenia który maksymalnie ogranicza jej porowatość.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2020, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii zdecydowanie wygrał producent Braas, ponieważ zestawili świetną ofertę dachówek ceramicznych i cementowych, ale i blachodachówki panelowe Decra, Quadro oraz Elegance. Poza tym warto wspomnieć, że ponownie zostali budowlaną marką roku 2020.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 154

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >