Grzejnik na ścianie czy ogrzewanie podłogowe?

« Powrót do artykułu: Grzejnik na ścianie czy ogrzewanie... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 lipca 2015, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo i takich grzejników są plusy, i podłogówki. Wiadome że podłogowe wygodniejsze i dlatego my w swoim dom taki mamy, a grzejemy gazem płynnym z Amerigas. Braliśmy najwygodniejsze opcje tylko pod uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A co ze zbiornikiem? Amerigas daje wam swój czy jak to wygląda? I jak z gazem też od niech masz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lipca 2015, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ogrzewanie podłogowe może w pełni zastąpić grzejniki?


_____________________
biuro architektoniczne poznań

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2015, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Fillipp napisał: Wiadomo i takich grzejników są plusy, i podłogówki.
Wiadome że podłogowe wygodniejsze i dlatego my w swoim dom
taki mamy, a grzejemy gazem płynnym z Amerigas. Braliśmy
najwygodniejsze opcje tylko pod uwagę.


Wybraliście najdroższą opcję.
Bogatemu wszystko wolno.
Chciałbym zobaczyć rachunki za gaz. Dopiero potem możemy rozmawiać o reszcie...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Była to przemyślana sprawa, owszem. Ale co do opłat mamy jest rozłożone na cały rok, wybraliśmy w amerigas korzystny system rozliczeń comfort. Co do zbiornika to my go dzierżawimy, nie ma sensu moim zdaniem kupować własnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2015, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

sam jestem ciekaw, czy faktycznie ogrzewanie gazem jest tak ekonomiczne jak piszecie, i tak ekologiczne? Amerigas cos słyszałem, ogólnie same dobre opinie więc pewnie sprawdzony dostawca

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazem płynnym jest chyba najbardziej ekologicznym rozwiązaniem jakie znam. Poza tym wybór amerigas jest ok, sprawdzony i pewny gaz.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 07:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się z tym zgadzam, gaz spala się całkowice, nie ma po nim popiołów itp. Ekologiczne rozwiązanie na pewno. A z drugiej strony jak juz wspominałem ekonomiczne i najbardziej komfortowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Stoje przed wyborem dostawcy gazu, interesuje mnie chyba najpoważniej gaspol, ktoś ma doświadczcie i chciałby się nim podzielić jak współpraca się układa i jak z cena gazu?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 07:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzałeś już u nich ofertę? Co proponują? Ja tak jak pisałem niżej mam umowę z Amerigasem. Mam stałą cenę gazu na trzy lata, zbiornik dzierżawię, więc jestem o bezpieczeństwo z nim związane spokojny, bo przy każdym tankowaniu jest sprawdzane wszystko czy jest ok, a poza tym to bardzo ekologiczne rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >