Grzejniki aluminiowy

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

26 lipca 2012, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz bardzo popularne są także grzejniki dekoracyjne,które z odpowiednią mocą grzewczą świetnie się sprawdzają głównie w łazience. Co o tym sadzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2012, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam http://www.tanie-ogrzewanie.pl/poradniki-abc/grzejniki-jak-d obrac-by-mialy-wlasciwa-moc-182.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 października 2012, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A może takie coś? fajnie wygląda i przyjemna cena http://megastore.pl/65152,Armatura-Krakow-Grz ejnik-aluminiowy-G500F-10-elementow-789-100-44.html

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Też się na forum zastanawialam na ten temat i znalazlam wlasnie duzo o kermi grzejnikach. kazdy pisal ze takie ladne i w ogole to sprobowalam fachowca zapytac i stwierdzil ze to najlepsza opcja na rynku to sie zdecydowalam i jestem juz od dluzszego czasu wybitnie zadowolona

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2014, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki dekoracyjne grzeją równie dobrze jak tradycyjne tylko dodatkowo prezentują się lepiej ;) osobiście polecam grzejniki Kermi

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2014, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pani Matyldo,

Wybierając grzejniki należy wziąć pod uwagę cały szereg istotnych czynników, więc sam wygląd nie powinien być decydujący. Pozwolę sobie również zauważyć, że fakt iż konkretny grzejnik sprawdza się w Pani mieszkaniu nie oznacza wcale, że taki sam dobrze sprawdzi się w cudzym, choć absolutnie nie twierdzę, że posiadany przez Panią grzejnik jest zły. Takie kwestie powinno się analizować ze specjalistą, który znając parametry techniczne pomoże w doborze rozwiązania obiektywnie najlepszego. Polecam uwadze Państwa grzejniki o małej pojemności wodnej, a tym samym o małej bezwładności cieplnej z linii Logatrend. Z ich pełną ofertą zapoznać się Państwo mogą na naszej stronie internetowej http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/grzejniki . W przypadku pytań bądź wątpliwości, służę pomocą.

Pozdrawiam,
Konsultant marki Burderus

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma się czego obawiać ponieważ dekoracyjne grzejniki aluminiowe to znakomity przewodnik ciepła i nadają się do zastosowania niemal w każdym pomieszczeniu,nie tylko i wyłącznie łazience.


www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2014, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki Kermi, które posiadam poza tym, że w 100% spełniają swoją funkcję cieplną są eleganckie. Taka wartośc dodana :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2014, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do grzejników dekoracyjnych to owszem,mogę się zgodzić ale pod warunkiem że będzie ono nie głównym a dodatkowym źródłem ogrzewania do podłogówki.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 21:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wygodnie mi się robi zakupy dla firmy przez serwis swatt.pl. Profesjonalna hurtownia internetowa dedykowana głównie instalatorom, chociaż sprzedają też w detalu. Wysokiej klasy kotły gazowe i węglowe, można za nieduże pieniądze skompletować u nich całą instalację. Inna sprawa że jako klient hurtowy mam dodatkowe profity z programu lojalnościowego i systemu rabatowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >