Grzejniki dekoracyjne

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

6 stycznia 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Grzejniki dekoracyjne to faktycznie przełom w technologi grzewczej
Jest jednak takie przysłowie że nie wszystko dobre co się świeci ta treść niestety dotyczy również grzejników dekoracyjnych.
My jako producent często spotykamy się z pytaniami dlaczego nasze produkty pomimo że robione są w Polsce są stosunkowo drogie.
Natomiast te pochodzące z dalekiego importu są tanie a nawet bardzo tanie.
Główny powód takich rozbieżności cenowych jest oczywisty - materiał .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio skorzystałem z oferty http://www.twmtermo.pl/ i kupiłem grzejnik dekoracyjny VASCO Carre. Ale może Tobie coś innego wpadnie w oko, koniecznie sprawdź, co mają do zaoferowania. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2017, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Vega-Heizungen napisał: Grzejniki dekoracyjne to faktycznie przełom w technologi grzewczej
Jest jednak takie przysłowie że nie wszystko dobre co się świeci ta treść niestety dotyczy również grzejników dekoracyjnych.

Dlatego kupując grzejnik dekoracyjny trzeba patrzeć nie tylko na jego wygląd, ale najpierw na jego wykonanie i jakość. Wysokiej jakości grzejniki ma firma http://www.instalprojekt.com.pl/ i to zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Dodatkowo dostępne są w palecie ponad 40 kolorów, więc naprawdę jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, tutaj warto postawić na jakość wykonania oraz wygląd grzejnika dekoracyjnego, aby zapewniał nam odpowiednią moc i przy okazji ładnie się prezentował. Te dwie cechy można ze sobą połączyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2023, 08:48

Zgadzam sie: good 2 bad

polecam grzejniki ze strony www.grzejniki-royalterm.com Duży wybór grzejników dekoracyjnych więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ja zamontowałem 2 tygodnie temu grzejnik dekoracyjny do łazienki i bardzo polecam. Z grzejnikiem nie ma żadnych problemów jest dobrze wykonany a wizualnie jest przyjemny dla oka.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2023, 10:30

Zgadzam sie: good 2 bad

ja kupiłem z https://grzejniki-royalterm.com/ mają duży wybór więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2023, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

azithromycin medicine

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >