Grzejniki płytowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

6 stycznia 2016, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od razu wybrałem Kermi x2 gdy zakładałem cała instalacje grzewczą. Pozorny zawsze ubezpieczony, a jak jeszcze mogę trochę energii zaoszczędzić i podwyzszyć komfort cieplny to czemu nie :) Jestem bardzo zadowolony, nie było żadnych problemów od 2 lat, więc oby tak dalej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2016, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem starszą instalację, więc na początku były żeberkowe stalowe.... po prostu masakra kocioł ciągle chodzi a ciągle zmino było. Musiałem wymienić na coś nowego i ta wpadły kermi therm x2, bo nie sa drogie ale bardzo skuteczne. Na tą chwilę nie wiem czy jest lepszy grzejnik płytowy i nie zamieniłbym ich na inne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lutego 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Może układ był zapowietrzony lub moc kotła za słaba? Na ten fakt także należy zwrócić uwagę,czasem grzejniki płytowe czy naścienne są najmniej winne.


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2016, 17:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie grzejniki też mogły mieć na to wpływ w pewnym stopniu, ponieważ jak wiadomo stare żeberka sporo energii jednak nie oddają. Kermi therm x2 fajne rozwiązanie i sporo osób z nich korzysta :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2016, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

My w łazience mielismy jakąś drabinkę z sieciówki to dopiero był badziew. Nigdy więcej nie pójdę w cenę. Właśnie temu z mężem wybralismy Kermi, gdzie znaleźlismy Casteo od razu widac, że jest świetnie wykończony, moc grzewcza bardzo dobrze dobrana. To czego szukaliśmy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2016, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj racja. Każdy z Nas chyba przeszedł przez te najtańsze drabinki, ale gdy wymieni się np. na B20 od Kermi, czy Ideos to zdanie na temat takich grzejników łazienkowych w zupełności się zmienia :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety "Polak zawsze mądry po szkodzie" ale przynajmniej uczymy się na błędach. Teaz użytkuje Ideos z 3 letnim stażem i w końcu nie muszę się o nic martwić, czy narzekać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2016, 19:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Model grzejnika, który wybrałem do domu jest Kermi Therm x2 Plan-V płaska obudowa wygląda genialnie. Od razu widać jakość wykonania, a dodatkowo duża moc grzewcza co jest przecież najwazniejsze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Może w Swatt sobie sprawdź, mają różne instalacje w tym technikę grzewczą na przyzwoitym poziomie. Kupuję u nich już jakiś czas i na razie żadnych problemów ani z towarem ani z dostawą nie było. Na stronie swatt.pl można składać zamówienia, rzeczy mają w miarę konkretnie opisane, nie trzeba się za wiele domyślać.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam grzejniki od Instal Projekt, bo zależało mi na nowoczesnej formie. W salonie mam taki - http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/ele gante-design/art,17,dostepne-modele,7.html - i to był bardzo dobry wybór.

Ten post był edytowany przez AdrianPudlo dnia: 30 maja 2017, 11:50
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >