Grzejniki płytowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 lipca 2015, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Chciałbym zapytać o grzejniki płytowe Kermi therm X2, ponieważ zamierzam na takie wymienić, swoje stare grzejniki w domu. Chciałbym, więc wiedzieć, czy na prawdę są tak dobre jak piszą o nich na różnych forach oraz jak przedstawione są w opisie. Za wszystkie informacje z góry dzięki :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 00:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, ciężko powiedzieć. Sam osobiście ich nie mam(jeszcze nie nadszedł czas wymiany, na całe szczęście bo w portfelu wiatr, aż hula :/ ) Ale słyszałem wiele dobrych opinii, zwłaszcza jeżeli chodzi o tę ich technologię opatentowaną przepływu szeregowego między płytami grzejnika. Jestem prawie pewien, że to therm x2, ale głowy nie dam w razie pomyłki ;)
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lipca 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak właśnie chodzi o te grzejniki Kermi z szeregowym przepływem i o 1/4 szybszym nagrzewie płyt. No ale jeszcze troszkę na opinie poczekam, jak nie bedzie to chyba zaufam swojej intuicji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakie masz te stare grzejniki,czy są żeliwne? Podaj nieco więcej szczegółów bo tylko wtedy będziemy mogli stwierdzić czy faktycznie warto wymieniać je akurat ne płytowe Kermi.


www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2015, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, skoro są stare i kwalifikują się do wymiany, to chyba trzeba wymieniać, prawda? :) Czy może pytasz o moc tychże starych grzejników?? A wybór grzejników Kermi, to pewnie zasługa therm x2. Jakaś nowość/innowacja zdaje się być. Sam jestem ciekaw jak duże są oszczędności w porównaniu z innymi.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2015, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam żeliwne żeberkowe i są u nas już dobre 20 lat, a może i trochę więcej. Bardzo powoli się nagrzewają i oddają według mnie za mało ciepła. Dlatego właśnie wybór padł na Kermi z szybszym nagrzewam płyt i jeszcze skusili mnie tą oszczędnością energii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2015, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy można zapytać, w jaki sposób grzejniki oszczędzają energię?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bodajże w X2 szybszym i bardziej wydajnym nagrzewem płyt. Tu masz opis: http://www.kermi.pl/Polnisch/Heiztechnik/Waerme_uebertragen/ therm-x2_Flachheizkoerper/index.phtml :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem oszczędność energii to także dobra izolacja budynku oraz solidny kocioł grzewczy który Cię nie zawiedzie. Masz już wybrany model? Jeżeli nie to zerknij na Elando.pl chętnie doradzimy i pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Izolacja też jest ważna, tu się zgodzę. porek link do strony kermi, który podałeś nie działa, tzn. przekierowuje do strony bez zawartości :O

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 438

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >