Grzejniki w pokoju

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸

13 lutego 2012, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

zagracenie zagrceniem, ale ten grzejnik jest fajny! moze do lazineki? ;p

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2012, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że jest fajny :) Mi tez się podoba ich kształt, styl, i kolor jak najbardziej. Lubię takie "starocie" odnowione :) Do łazienki mógłby pasować :D ewentualnie widzę jeszcze przedpokój (wiatrołap) hehe fajnie by było

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2012, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

bardziej przedpokój, bo w łazience jakoś tego nie widzę

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie do łazienki nie pasuje zupełnie, za to na przedpokoju odpowiednio aaranżowanym mógłby wyglądać całkiem fajnie...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2012, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja go widzę w garażu :D no co przecież i tam można fajnie urządzić swój kącik do majsterkowania, a zimą musi być ciepło :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2012, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

haha w garażu na pewno nie, bo różowy to wstyd jak ktoś zobaczy ;p w domu to sie jeszcze zwali na żonę

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2012, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Krzysiek, wcale nie musi być różowy, przeciez są kolory do wyboru;)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki specyficzny grzejnik musi pasować do reszty kompozycji pomieszczenia...
Ale myślę, że do łazienki by się nadawał :) lub też ewentualnie przedpokój/holl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2012, 16:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak tylko zobaczyłam ten grzejnik to pomyślałam o przedpokoju myślę że tam fajnie by wyglądał oczywiście jak by cała reszta była już urządzona w takim stylu

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • agencja poszukiwania pracy w Polsce Liczba postów: 2 Grupa: Porady i op... link https://top-staff.com.pl/
  • architektura, projektowanie wnętrz- szukam fachowc... Liczba postów: 58 Grupa: Porady i op... Jeśli szukasz fachowców z zakresu architektury i projektowania wnętrz we Wrocławiu, istnieje kilka sposobów, aby ich znaleźć: 1. **Internetowe platformy**: Kor...
  • catering Liczba postów: 33 Grupa: Porady i op... Świetną firmą z którą warto podjąć współpracę w kwestii cateringu jest https://www.miacatering.pl/uslugi-cateri ngowe Jest to bardzo profesjonalna firma dbająca....
  • Pożyczka - gdzie najlepiej ? Liczba postów: 209 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....
  • Pożyczka Liczba postów: 139 Grupa: Porady i op... Zgadzam się z Tobą. Ofert jest wiele, ale warunki są różne i można nieźle się zdziwić przy spłacie. Dlatego warto korzystać z porównywarek, dzięki którym można....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >