Gwiezdny sufit w sypialni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 stycznia 2016, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym wykonać u siebie w sypialni taki gwiezdny sufit i zastanawiam się ile to może kosztować.
Co prawda tutaj: http://www.gwiezdnesufity.eu/ znalazłam już ekipę, która się czymś takim zajmuje, ale mimo wszystko chciałabym też poznać wasze opinie, zwłaszcza jeśli ktoś miał już z tym do czynienia.
Całość wygląda niesamowicie i robi świetne wrażenie. W dzień tego w ogóle nie widać, co moim zdaniem też jest zaletą.
Ktoś z was miał z tym styczność?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2016, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

O szczegóły najlepiej będzie zapytać już fachowca który zajmuje się takim ozdobami,dekoracjami jak gwiezdny sufit. Moim zdaniem wygląda to całkiem ciekawie i efektownie,wiec czemu nie. Rozumiem,że będzie to sufit w sypialni tak?


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2016, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie słyszałem o tym wcześniej, ale wygląda na prawdę fajnie! Jak się rozeznasz w temacie więcej to daj znać, też chętnie pomyślę nad czymś takimi u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2016, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak sprawa z sufitem,udało się już ustalić nieco więcej szczegółów? Jeżeli wątek w dalszym ciągu jest aktualny to koniecznie daj znać na forum,czekamy na Twoją odpowiedź :)


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2016, 09:02

Zgadzam sie: good 0 bad

A może zamiast takich sufitów, które owszem wyglądają ciekawie, wybrać coś bardziej prostszego :) można połączyć listwy oświetleniowe z taśmami LED - jako dodatkowe oświetlenie :) sami zobaczcie na przykłady :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2016, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Podoba mi się to drugie zdjęcie - jednak w moim bloku jest tak krzywy sufit, że nie zdałoby to egzaminu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W pokoju dziecięcym powinno to bardzo dobrze wyglądać. Jednak w sypialni nie chciałabym takiej dekoracji.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdjęcie nr 2 bardziej przypomina gabinet lekarski niż przytulną sypialnię,wiec nie wpada w mój gust. Bardziej pierwsza opcja,chociaż i tak gwiezdny sufit to coś czego bym nie chciała w swojej sypialni,raczej stonowane i dające pozytywną energię kolory.

Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon przepiękny, ale o ogromnym metrazu niestety nie dla mnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardziej przypadła do gustu opcja z podświetlanymi listwami LED :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 161

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >