Hale magazynowe producent

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

26 maja 2015, 23:38

Zgadzam sie: good 0 bad

do hali najbardziej przydatne jest oswietlenie- bez niego przeciez ani rusz, ja kupuje swoje w hurtowni www.elektro-sal.pl a dla stałych klientow jest znizka, wiec sporo zaoszczedzam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2015, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo innowacji jeżeli chodzi o hale oferuje ta firma www.profixhale.pl naprawde śmiało można polecic

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2015, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze jest skorzystać z oferty wykonawcy specjalistycznych obiektów produkcyjnych. W zależności od profilu działalności, dostosują halę do wymogów. Ciekawe rozwiązania proponuje firma http://jakon-construction.pl/

Ten post był edytowany przez Mela dnia: 19 czerwca 2015, 11:55
Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2015, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A nikt nie wspomina o profesjonalnej instalacji odgromowej. Takie wykonuje np. firma Partner: fhupartner.pl/oferta/ - zerknijcie sobie dokładnie na ofertę, zwłaszcza dla wiekszych budynków.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2015, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

z decyzją w sprawie co lepsze, może Ci pomóc konfigurator hal: protan-elmark.com.pl/konfigurator wpisujesz sobie wszystkie wymiary i materiały jakie chcesz, możesz kilka różnych opcji przeklikać i dostaniesz info o cenie itd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2015, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja podjąłem decyzję o zbiornikach na chemikalia, które się przydają bardzo w mojej branzy, kupiłem je tu www.zbiorniki.szczecin.pl :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2015, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

automatyzacja jest nieunikniona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2015, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wynająłem swego czasu pomieszczenie w hali chłodniczej. Firma http://www.operis.com.pl/ ze Śląska oferuje wynajem krótki i długoterminowy rożnych hal- chłodniczych, mroźniczych i innych.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2015, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto od samego poczaztku zadbać o niezbędne wyposażenie. Na każdej hali magazynowej przydadzą się pasy transportowe i plandeki, więc warto od razu wyposażyć się w większą ilość.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2015, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie tkaich hal magazynowych warto pomyśleć odpowiednich urządzeniach, jak wiertnice, palownice, kafary, wtedy praca idzie dwa razy szybciej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?
  • Co na taras? Liczba postów: 52 Grupa: Innowacje w... Taras dobrze zabudować wiatą garażową ona może spełniać wiele funkcji. Nie tylko na samochód.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >