Handel fotowoltaiką

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

24 stycznia 2022, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Kto działa na terenie całego kraju? Jak docieracie do klientów w różnych miejscach w Polsce? Jakieś sugestie, podpowiedzi? Zależy mi na możliwości realizowania dla nich zleceń, ale wykonawców mam tylko lokalnie. I teraz - jak to zrobić, aby dać im coś solidnego i zarobić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2022, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

podpinam się pod pytanko

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2022, 22:45

Zgadzam sie: good 0 bad

EcoPartner rozwiązuje problem. Zawierasz jedną umowę i masz wielu wykonawców z całej Polski do dyspozycji - znane marki. Wszystko załatwiasz przez aplikację, sam ustalasz wysokość prowizji. Wszystko w jednym miejscu i moim zdaniem tak właśnie to powinno wyglądać.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2022, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, a jak wygląda realizacja? Piszesz o aplikacji - znajduję wykonawcę i dalej już wszystko idzie w 100 proc. samo, tak? Czy jeszcze coś jest zależne ode mnie? Jakieś sugestie, pomysły, doświadczenia? Zależy mi na tym, żeby wszystko było perfekcyjnie zrealizowane i szły później polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2022, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, wszystko przez aplikację. Dzieje się to automatycznie. Twój udział jest minimalny, a wszystkim zajmuje się znany wykonawca, więc większego ryzyka nie ma. My już mieliśmy tak na tej podstawie klientów z polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2022, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ok, czekam na udostępnienie apki do testowania. Po tym, jeśli wszystko będzie w porządku, to na pewno skorzystam. Wstępnie ten model wydaje się dla mnie odpowiedni.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2022, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli będziecie się spotykać na prezentację umowy/oferty, to od razu weź kogoś, kto sprawdzi umowę. Tam nie było niczego zaskakującego, ale wiadomo, że takie rzeczy trzeba mieć pod kontrolą. No i jeśli podpiszesz, to daj info. Ciekawi mnie, czy cokolwiek się zmieniło.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2022, 07:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W poniedziałek się spotykamy. Jesteśmy po rozmowach. Raczej wszystko jest jasne i spotkanie będzie głównie formalnością. Niespodzianek nie oczekuję, natomiast sądzę, że to mi pomoże w ogarnianiu zleceń, ale to dopiero wyjdzie w praniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 329

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >