Huśtawka, hamak czy fotel hamakowy?

« Powrót do grupy: Meble i dodatki w ogrodzie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 maja 2016, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki mebelek ogrodowy warto kupić dla dzieciaków? Chodzi mi o coś takiego dodatkowego, atrakcyjnego właśnie dla najmłodszych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2016, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się zdecydowała na fotel hamakowy, ale to dlatego, że naoglądałam się takich w magazynach wnętrzarskich i strasznie mi się to spodobało.
Tutaj nawet: http://ogrodosfera.pl/fotel-hamakowy-dla-dzie ci-hcs znalazłam kilka ciekawych modeli.
Tak pisza, że to dla dzieciaków, ale gdybym ja sobie coś takiego sprawiła, to na pewno dzieciaki spędzałyby tam mniej czasu niż ja :)
Tylko trzeba mieć na to jeszcze odpowiednie miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się,że huśtawka ogrodowa będzie fajnym rozwiązaniem w ogrodzie i znakomicie się sprawdzi,oczywiście mowa o takiej solidnej,drewnianej,akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy:)


www.Drewnolandia.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W dajarze są takie super hamaki właśnie, mozesz tam zobaczyć. Są takie różne ciekawe siedziska dla dzieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2016, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Hamak spokojnie można wykonać samodzielnie,podobnie jak huśtawkę czy altanę ogrodową. Do tego wystarczy mieć jedynie odrobinę doświadczenia oraz materiały,które znajdziecie w naszym tartaku www.TomDrewtarTak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2016, 19:42

Zgadzam sie: good 0 bad

W dajarze są tez takie hamaki kokony super sprawa, dzis mi przyszedł,b o zamawiałam, jutro mamy zamiar go zawiesić, bujałam sie na takim czymś w knajpie na patio i bardzo wygodne są, dla dzieci idealne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A możecie napisać ile kosztują takie hamaki? Bo z tego co widzę to ostatnio są bardzo modne,wiec może warto się nad nimi zastanowić. Zaglądaliście już na naszą stronę www.Drewnolandia.pl ? Teraz mamy nowe wzory i modele huśtawek ogrodowych w rozsądnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2016, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka huśtawka sprawdzi się wewnątrz mieszkania? W końcu dzieciaki uwielbiają się huśtać też jesienią i zimą. Chciałabym sprawić taką huśtawkę swojej siostrzenicy, ale nie wiem co wybrać.
Na razie tutaj znalazłam fajne wskazówki: http://z-jak-zabawki.pl/hustawki-pokojowe-dla -malego-dziecka-na-co-zwrocic-uwage/ . Dodacie do tego coś jeszcze? A może polecicie jakiś konkretny model huśtawki? Będę bardzo wdzięczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi bardzo podobają się wielkie huśtawki z baldachimami, jednak i tak ostatecznie skończyliśmy z taką huśtawką https://4krzesla.pl/sklep/hustawka-bocianie-g niazdo-stork i jest dość wygodna :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyznam, że faktycznie taka huśtawka z dodatkowym baldachimem wygląda bardzo interesująco, przyda się w szczególności podczas upalnych i słonecznych dni. Sam hamak to moim zdaniem rozwiązanie typowo pośrednie.

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Produkty do ogrodu - gdzie? Liczba postów: 78 Grupa: Meble i dod... Zamiast co roku stosować impregnację i zabezpieczać drewniane elementy w ogrodzie warto poszukać trwałego rozwiązania. U mnie super sprawdza się wymiana drewnia...
  • jaką firmę warto wybrać pod kątem budowy domu z dr... Liczba postów: 7 Grupa: Meble i dod... Marzę o urządzeniu swojego ogrodu tak, aby był idealnym miejscem do relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zastanawiam się, czy ławki parkowe z firmy P...
  • Jaki regał do garażu? Liczba postów: 311 Grupa: Meble i dod... Jak już jesteśmy w temacie garażu to może ktoś z Was szuka sprawdzonej firmy oferującej bramy garażowe najwyższej jakości? My odpowiednią bramę garażową znaleźl...
  • Altanka czy ogrodowy domek? Liczba postów: 63 Grupa: Meble i dod... Jak ktoś chce wiatę garażową stalową to szczególnie polecam Viaty. Są doskonali i ich produkcja jest na najwyższym poziomie.
  • jakie meble Liczba postów: 173 Grupa: Meble i dod... Moim zdaniem, każda miłośniczka manicure powinna znaleźć coś dla siebie na https://lakieryhybrydowe.pl/ Ich szeroka paleta kolorów i produkty do pielęgnacji paz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 253

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >