Idealne baterie kuchenne

« Powrót do artykułu: Idealne baterie kuchenne | « Powrót do grupy: Wnętrza

25 lutego 2015, 17:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w domu baterię Amura z prysznicem i mogę ją polecić każdemu. Łatwo chodzi, świetnie wyglada i błyszczy chromem. Droga też nie była.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2017, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi się sprawują baterie w kuchni i łazience które kupowałem ze sklepu na stronie swatt.pl. Idealnie dopasowane, dobrze mi facet z obsługi doradził przez telefon, także za to już stawiam dużego plusa. Co do ceny – przystępnie, na pewno nie przepłaciłem. Duży wybór baterii, wszystko dość przejrzyście mają na stronie opisane, zdjęcia też dobrze oddają rzeczywisty wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie dość ściśle współpracuję w temacie dostaw z ludźmi ze Swatt (swatt.pl). Mają jasne warunki, wiem na jakiej jakości towar liczyć i ile dokładnie za produkty płacę. Poza tym mają dość preferencyjne podejście do klientów hurtowych, a ja z uwagi na to, że zajmuję się instalacjami na co dzień zawodowo to mam też duże zapotrzebowanie na przyłącza sanitarne, baterie i tego typu elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >