Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 kwietnia 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Ja jestem na etapie pozwolenia na budowe. Naszukałem się i znalazłem przykładowy www.geobest.waw.pl/cennik.htm]cennik firmy geodezyjnej, może komuś się przyda. Szczerze mówiąc myślałem, że to jest droższe.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 kwietnia 2014, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli chodzi o elementy z metali kolorowych uzywanych do budowy to polecam kupowac w Zielonce www.pwzielonka.pl/. Sa dobrze wyposazeni i do tego maja konkurencyjne ceny

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2014, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tych wszystkich pozwoleniach to trzeba się naprawdę sporo nabiegać. Jedyne co dobre, to to, że znalazłam taniego geodetę, pracował u mojego znajomego i podobno do tego jest super dokładny. http://geo-graf.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:37
Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2014, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

ja buduję się obecnie na działce i udało mi się natrafić na dobry sklep z różnymi blachami www.hart-metale.pl/ mają bardzo dobrą ofertę

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:36
Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2014, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja teraz jestem na etapie takiej, że muszę wyburzyć stary budynek z miojej działki. To jednak są jakieś koszta, które wliczam już do budowy nowego, dzięki za kontakt na firmę z blachami, przyda się na ogrodzenie., ja mogę poczęstować tym co teraz współpracuję, bo działają sprawnie: www.cm-construction.pl/oferta/19

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:36
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2014, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na budowę domu nie wydałem bardzo dużo, starałem się współpracować z firmami które oferują dobre usługi i jednocześnie nie mają wysokich opłat np www.el-kop.pl/ dom wybudowałem szybko i niedrogo

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:36
Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2014, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie domu jest mnóstwo rzeczy o których trzeba pamiętać . Ja miałem spory problem z tynkowaniem ścian, najpierw zabrałem się za to sam – ale to nie wyszło na dobre, potem skorzystałem z usług firmy firma-tynk.com. im udało się wyprowadzić wszystko tak ,aby nie było widać mizernych efektów mojej pracy :) Generalnie wczesniej zastanów się nad rodzajem otynkowania, bo pozniej to brakuje już czasu na wszystko.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak było napisane - dom buduje się zazwyczaj raz na całe życie. Najlepiej od razu postawić na rozwiązania wysokiej jakości. Gdybyśmy od razu nie wstawili schodów Prudlika, to pewnie bardzo byśmy tego załowali.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2014, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

w zwiromaxie piasekzwiromax.com.pl mozna wypozyczyc sprzet do budowy, kontenery. Do tego kupic piach i zwir - rowniez potrzebne w budowie i do ogrodu. Generalnie firma, ktora ma spora oferte i mozne sie przydac

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2014, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić dobrego geodetę /geo-graf.pl pracował dla nas gdy budowaliśmy dom, moim zdaniem zdecydowanie warto z nim współpracować.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >