Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸

22 listopada 2023, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie firmy która zajmuje się profesjonalnie pracami ziemnymi, wynajmowaniem maszyn budowlanych a nawet transportem ponadgabarytowym i niskopodwoziowym to koniecznie zajrzyjcie do oferty http://www.koptech.com.pl/ Szczerze ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2023, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Koszty związane z wykonaniem elewacji domu można obniżyć dzięki zastosowaniu wysokiej jakości systemu ocieplenia, np. Foveo-tech S5 z tynkiem silikonowym TN 30. Wykorzystanie kompletnego systemu ocieplenia skraca czas pracy, zapewnia dopasowanie do siebie wszystkich materiałów i ogranicza ryzyko popełnienia ewentualnych błędów. Dzięki temu elewacja przez długi czas zachowa swoją trwałość i estetykę, a my unikniemy konieczności przeprowadzania kosztownych prac renowacyjnych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2023, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam białą elewację i decydowałem się na jej przełamanie klinkierem. Miałem również do wyboru elastyczne okładziny ścienne, ale z nich nie skorzystałem, bo to kiepski i niepraktyczny materiał. Jak dla mnie po prostu się nie nadaje

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2023, 21:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Przekazaliście tutaj mnóstwo przydatnej wiedzy związanej z remontami. Niejednemu na pewno się przyda. Ale po dokładnym przeczytaniu wszystkich wypowiedzi nie znalazłem takiej, która poruszałaby temat rzeczoznawcy budowlanego. To obowiązkowa osoba na każdej budowie. Dzięki niemu prace przebiegają zgodnie z planem i wszystko wygląda jak należy. Nie należy lekceważyć roli eksperta budowlanego. Poniżej znajdziecie link do strony autorytetu w branży budowlanej - dr. inż. Przemysława Stawiarskiego, który oferuje szeroki zakres usług związanych z ekspertyzą budowlaną. Jak szukacie takiej osoby, to zajrzyjcie na stronę https://www.stawiarski.pl/opinie-sadowe.php.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2023, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobre drzwi to mniej problemów w domu, większy komfort termiczny, mniej hałasu. U mnie zdecydowanie sprawdzają się KMT Supertherm 90. Są dobrze izolowane, posiadają dodatkowe uszczelki, skrzydło grube na 90 mm. Można na nie dostać dofinansowanie z Czystego Powietrza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2024, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytasz o sama budowę czy budowa + wykończenie, czy budowa + wykończenie + wyposazenie. Bo na tak postawione pytanie to rozrzut będzie z 0.5mln zł

Jeśli zalezy Ci jednak na sprawnym postawieniu domu oraz na korzystnych kosztach, polecam technologię z prefabrykatów:
https://greenhomes.pl

A taką oferuje Greenhomes.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2024, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie, że na projektach domów dostępne są projekty dopasowane do różnych potrzeb? To doskonałe miejsce, by rozpocząć poszukiwania, ale nie zapomnijcie również o innych dostępnych opcjach.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2024, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

wymiana drzwi na energooszczędne to jak najbardziej dobry i po prostu sprawdzony pomysł, gdyż dzięki temu unikniemy problemów i będziemy mogli cieszyć się wysokim komfortem termicznym. Polecam stalowe KMT Supertherm 90. Ud=0,78, bardzo wysoka jakość wykonania, są lekkie, łatwo się otwierają i zamykają. Do tego skutecznie izolują przed hałasem

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2024, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ten model superthertm jest bardzo dobry, świetnie izoluje i trzyma ciepło w domu. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2024, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W poszukiwaniu generalnego wykonawcy budowlanego polecam zajrzeć do https://primater.pl/fit-out/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >