Ile kosztuje monitoring?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

28 lipca 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam na forum. Jeżeli chodzi o monitoring to polecam zainwestować nieco więcej a mieć pewność,że nasz dom jest faktycznie dobrze zabezpieczony,oraz że kamery nagrywają zarówno w dzień jak i w nocy.


www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Do całych kosztów monitoringu oprócz tego, że doliczasz koszt zakupu kamery to musisz też doliczyć kosz montowania ich. Do takiego montowania najlepiej jak zatrudnisz jakąś profesjonalną firmę, z tego co wiem to ta http://i-plus.pl/ zajmuje się właśnie takim montowanie. Wiem, ze na pewno wykonają to profesjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2015, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny monitoringu stopniowo idą w dół. Dużo zależy również od firma, która się tym zajmuje, a tym samym doliczanej marży. Ja zamawiałem kamery w Rett-Polu i ich oferta w porównaniu z innymi firmami, nie wychodziła najdrożej.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2015, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda w dzisiejszych cxzasach jest to sprawa pewnie klku stów. Tylko trzeba dobrze poszukac może na jakiś portalach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2016, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki z rejestratorami na pewno nie jest tani. Jednak jest jeszcze taka opcja jak kamery IP z którymi możesz połączyć się przez telefon i nawet na wyjazdach podglądać obraz czy też na komputerze przez specjalna aplikację ( łatwa strasznie do ogarnięcia). Jedne z najlepszych modeli sa od JBP HD Camera cena nie jest wysoka, a korzyści na prawdę duże. Ma detekcję ruchu z alarmem, widoczność nawet w całkowitej ciemności do 15-20m i rozdzielczość to HD 1280x720P.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2016, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile kosztują kamery do monitoringu? To dużo zależy od tego co sobie wybierzemy, jak ktoś nie ma doświadczenia najlepiej się zgłosić do firmy, która takie kamery sprzedaje i poprosić o dobranie odpowiedniego sprzętu możliwości jest sporo - http://ivel.pl/k355,monitoring-kamery.html Ivel bardzo ceniona firma jak ktoś ma ochotę można się skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się tutaj wszystko zależy od kilku czynników,w tym na jaki zestaw kamer się zdecydujemy, warto zerknąć na sprawdzone i fachowe sklepy internetowe jak IPkamery.pl gdzie będziemy w stanie doradzić, oraz pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam koszty uzależnione są od tego czego oczekujecie czy maja byc tylko czujki czy również kurtyny Po szczegóły zapraszam na moją stronę http://wkaczorowski.pl Jednak nie są to wygórowane pieniądze.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2017, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam zgadzam się z moim poprzednikiem. Wszystko zależy od ilości punktów nasza firma http://trans-sat.pl/alarmy-warszawa zamawia elementy niezbędne do montażu plus je instaluje koszty nie sa duże dom 200 metrów mona już wykonać za 3,5 tys zł

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak naprawdę nie da się podać ceny nawet orientacyjnej dopóki fachowiec nie przyjedzie do nas do domu i sam sobie nie oceni :) ja już nie pamiętam ile mi powiedzieli przy wycenie za założenie monitoringu oraz alarmu (uparłam się na niego:)), ale nie mogli powiedzieć dużo, bo mój mąż się od razu zgodził i nawet nosem nie kręcił. A teraz jest zadowolony i jak ktoś się pyta kto nam to zakładał to z dumą odpowiada kns.kielce:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >