Ile kosztuje studnia?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 marca 2016, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

najpierw musisz ja jeszcze wykopac, w tym temacie moge polecic Ci www.geotest.biz.pl podono jest to jedna z najlepszych firm w naszym kraju w tym temacie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim musisz zacząć od sprawdzenia podłoża a dopiero potem brać się za odwierty. Lepiej zostaw to specom ze sprawdzonego miejsca jak na przykład zakład studni Jaworski ze Świdnika.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od tego o jaką studnię chodzi oraz na jaką głębokość,to bardzo ważna kwestia. Najpierw jak słuszni radzi Przedmówca,warto sprawdzić samo podłoże jakim dysponujemy,wezwać do tego profesjonalną firmę.

www.Szambaatestowane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja natomiast mam doświadczenia z tą pracownią geologiczną http://geoxx.pl/ mają świetne podejcie do tematu, najważniejsze, że dokładnie wszystko sprawdzają i robią rzetelną wycenę. Moim zdaniem warto im zaufać

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2016, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

No można powiedzieć też, że mi w bardzo pomocne były też kontenery. Ich wynajem był strzałem w dziesiątkę. Nie miałem bałaganu na podwórku bo wszystko się pochowało do środka. Bardzo dobre ceny mają tu http://www.kontener-serwis.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2016, 23:32

Zgadzam sie: good 0 bad

dużo tez zalezy od tego jak solidną ekipę wynajmiesz która zrobi Ci tą studnie, solidne wykopy. Ja ostatnio zamawiałam http://kopbud.com/o-nas/ no i jestem zadowolona. Po pierwsze dokładnie przeprowadzone prace, po drugie w terminie a po trzecie za dobrą cenę

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2017, 01:36

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie na działce wykopami pod studnię głębinową zajmowała się firma www.cm-construction.pl . Bardzo zależało nam na jakości oraz czasie. Bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Budując studnię trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie wykopów. Mi w tej kwestii bardzo pomogla firma www.cm-construction.pl . Są bardzo solidni i rzetelni.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 12:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko tak na dobra sprawę zależy od tego o jaką studnię chodzi oraz o jaką głębokość, a druga kwestia to koszty wykopania przez profesjonalna firmę. Najlepiej byłoby dowiedzieć się szczegółów prosto u źródła.


www.Atmaone.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2017, 07:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się, jeżeli interesują Cię szczegóły odnośnie studni głębinowej oraz ceny, to koniecznie zerknij na www.Studniarz.waw.pl gdzie odpowiemy na wszystkie pytania.

Ten post był edytowany przez Studniarz.waw.pl dnia: 21 lipca 2017, 07:35
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 137 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 288 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 204

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >