Ile budowa domu

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 maja 2010, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym budowaniem to różnie wychodzi, ale jak się dobrze wybierze to można bardzo rozsądnie się wybudować, tych z budwesta.pl znam i faktycznie się sprawdzili

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lutego 2011, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że jak na dzisiejsze realia to 100 tyś to jest nic ale a skoro posiadasz działkę to myślę że się zmieścisz i dasz radę.



_____________________
przeciski

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2011, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Macie już wybrane projekty? Widziałam nowoczesną architekturę http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_w_stylu_wloskim.php są to domy w stylu włoskim fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2011, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak będziesz budować dom, pamiętaj, aby dokonać odpowiedniej termoizolacji budynku. Na rynku jest bardzo wielu producentów, którzy proponują swoje towary, ale niestety, nie zawsze są one dobrej jakości, czasem to, co jest napisane na opakowaniu, nie zgadza się z rzeczywistością. Dlatego wybierając jakiś produkt, chociażby styropian do ocieplenia, najlepiej wybrać sprawdzony, od sprawdzonego producenta, który naprawdę dba o swoich klientów. Dobre styropiany posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i rekomendacje, np. Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), jeśli wybierzemy właśnie taki styropian, będziemy mieć pewność, że sprawdzi się on w 100%, a nasze pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2011, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam jeśli chodzi o wybudowanie domku 80mk wraz z własnymi pustakami , wydaje mi się to mało prawdopodobne tzn- postawić tak ale z wykończeniem może być problem, ja dokładnie za dwa tyg,zaczynam woj.lubuskie mały domek tzn 80mk i wyobraź sobie że 150tyś mam nadzieje że starczy na postawienie stan surpwy zamknięty z elewacją ..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2011, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja szczerze polecam fajne e-narzędzia do pomocy w budowie domu, które udostępnia portal www.ebudowanie.com

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 13:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajdz dobrą ekipę, która nie zmarnuje materiału. Polecam stronkę www.fachowaekipa.pl. Tam znajda Ci porządnego fachowca, a przy okazji doradzą na co zwrócić uwagę. I mają jeszcze ciekawą ofertę na materiały.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj osoba nie pyta o to jakie linki polecacie, więc nie wiem po co ten zbędny spam. Ja się na tym nie znam ale jeśli chodzi tylko o 80 mkw i stan surowy to myślę że ci Powinno starczyć

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno podać konkretną sumę. Na pewno za 200 tysięcy domu nie wybudujesz. Jeśli chcesz mieć piętro i schody tego typu - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria to trzeba liczyć powyżej pół miliona, oczywiście zakładając atrakcyjną lokalizację.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2012, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Kalkulacja Gabona jest "lekko" przesadzona.
Przypominam że geranz-owi chodzi o mały domek 80 mkw (więc pewnwie domek parterowy) więc nie wiem po co mu niby takie schody, tym bardziej że ma ograniczony budżet, więc nawet gdyby to będzie szukał pewnie najzwyklejszych, tańszych.
Geranz jak chcesz budować tani dom i mały to polecam ci tą firmę z projektami

http://gotowe-projekty-domow.pl/powierzchnia-uzytkowa_51.1-9 5,projekty_parterowe.html

Ja kupiłem właśnie od nich i naprawdę jest z czego wybrać.

A co do twojego budżetu, hmmm 100 tys + własne siły, myślę że dasz radę, biorąc pod uwagę że masz działkę i pustaki.

Ten post był edytowany przez nerono dnia: 31 sierpnia 2012, 10:19
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...
  • Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >