Ile czasu?

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

17 września 2011, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

jak sie uda to rzeczywiście radość na maxa, w przeciwnym razie: "a nie mówiłam?!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2011, 08:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Standard Standard :D hehe no ale albo czarne albo białe albo zostajesz bohaterem w swoim domu albo wbijają Cie na pal ;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2013, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Uznanie w oczach żony - bezcenne:)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 19:40

Zgadzam sie: good 0 bad

JA jestem za tarasem wylanym i do tego piekna kostka dekoracyjna pokroju Linea, Plaza Nova, Kanada Pozbruk i jeszcze długo by wymieniać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2017, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy od wielu czynników, ot chociażby jak duży jest taras, jakim materiałem chcesz go wykładać, czy robisz go sam czy zatrudniasz ekipę oraz jeżeli sam go chcesz robić to jaki masz zapał do pracy :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie ja postanowiłem wykorzystać kostke dekoracyjna Lido Struktura dzięki czemu poszło syzbciej a też będzie pieknie wyglądał przez dużo dłuższy czas w porównaniu do deski.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2017, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na deskę kompozytową jako wykończenie tarasu? Pytam bo akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy, doradzimy podczas wyboru.

www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sezon tarasowy rozpoczęty, kiedy planujecie budowę... Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert tar... Marzysz o pięknym i funkcjonalnym tarasie? A jednocześnie szukasz inspiracji jak tą przestrzeń wykorzystać to możesz zajrzeć na stronę https://bihome.pl/inspira...
  • Czy wykonuje się izolacje tarasu? Liczba postów: 37 Grupa: Ekspert tar... Jeżeli jest to taras wylewany to warto wykonać hydroizolację. W moim przypadku my wybraliśmy również płyty tarasowe Dolomit z linii Presstone także dodatkowo ch...
  • taras drewniany Liczba postów: 219 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...
  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...

Czytaj też