Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

21 lutego 2019, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że trudno przewidzieć ile wyniesie nas budowa domu, to zależy od wielu czynników w tym materiałów oraz samej firmy wykonawczej, to chyba najważniejsza kwestia.


iKleje.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2019, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda że na koszt budowy domu ma wpływ wiele czynników ale należy pamiętać o tym że dom ma służyć przez wiele lat. I własnie dlatego warto jest zdecydować się na skorzystanie z usług http://www.adaptacjeprojektowkrakow.pl/ przy projektowaniu domu. Bo dzięki temu zyskamy pewność że będzie on nie tylko taki jaki sobie wymarzyliśmy ale i solidny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2019, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, na budową domu składa się wiele czynników oraz materiałów, a kluczowe znaczenie ma wybór wykonawcy, projektu i sam metraż. Dopóki nie poznamy tych podstawowych informacji to ciężko określić z jakimi kosztami trzeba się liczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2019, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do systemu ocieplenia to lepiej wybierać dopasowane do siebie materiały jednego producenta. Tu zwracam uwagę na Foveo-Tech. System łatwo się nakłada, materiały są elastyczne mają długi czas obróbki. Dzięki temu fachowiec ma zdecydowanie mniej pracy przy ścianach niż podczas używania materiałów różnych firm

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2019, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Też właśnie z tego co widzę na stronie Foveo to mają tynki które można dopasować pod względem posadowienia domu, bo inny tynk jest do typowego miejskiego domu, a inny do domu, który stoi w otoczeniu zieleni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2020, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie jestem teraz na etapie wyboru sposoby ocieplenia i zdecyduję się na 99% na styropian przy czym też jestem prawie pewny że zakupię jeden system, bo efekt pewniejszy i właśnie też mniej możliwości, że na elewacji się popełni jakiś błąd. A to ważne przecież jest

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2020, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie bardzo fajne są takie filmy, które porównują ze sobą różne materiały. Ja polecam ten https://www.youtube.com/watch?v=JDdTawm-b_Q

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2021, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy artykuł. Ja osobiście korzystałem z usług firmy www.ra-bud.pl. Wykonali dla mnie budowę domu pod klucz. Przed rozpoczęciem prac oszacowali także wstępny koszt budowy, dzięki czemu byłem przygotowany na wszystkie wydatki związane z tą inwestycją. W domu mieszkam już od ponad roku i jestem bardzo z niego zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2021, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa domu to na pewno duże wyzwanie, które przede wszystkim wymaga uwagi, ale też zaangażowania. No i oczywiście potrafi pochłonąć ogromne budżety. Dlatego my zamiast budować technologią tradycyjną zdecydowaliśmy się jednak pójść w stronę domu z keramzytu czym zajęła się firma https://domzkeramzytu.pl od projektu po realizację. Jak możecie przekonać się na ich stronie efekty końcowe naprawdę mega wyglądają. Wyszło taniej i szybciej czyli tak jak tego chcieliśmy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 stycznia 2021, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Do dekoracji ścian i innych eementów w domu spokojnie można wykorzystać płytki ręcznie formowane Vandersanden. Można je kupić w Klinkierbud. Bardzo fajna jakość i dobra różnorodność

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19127 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >