Ile kosztuje kabina nowoczesna kabina prysznicowa?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

19 grudnia 2008, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile może mniej więcej kosztować super nowoczesna kabina prysznicowa bardzo dobrej firmy? Jaka firma robiąca takie kabiny jest bardzo dobrą? Jakie bajery w takiej kabinie powinny się znajdować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2008, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

nastepne pytanie z kategorii "debilne" ... dupe ciezko ruszyc do sklepu !!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2010, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety taka nasza Polska rzeczywistość...
trudno wpisać w google.
Ceny są różne myślę, że w takich gazetkach sklepów które trudnią się sprzedarzą kabin prysznicowych powinno być wszystko wyszczególnione

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2010, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z wami no ale cóż... Super nowoczesne kabiny mają wszystko. Od świateł LED poprzez radio, hydromasaż, miejsce na płyny do aromaterapii i wiele innych bajerów.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2016, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyglada jak kabina dla superbohaterów :D ja jednak wolę klasykę nie dość, że o wiele lepiej wpasowuje się do aranżacji łazienki to jeszcze jest łatwiejsza w utrzymaniu. W takich kabinach bardzo czesto występują różne awarie. Dlatego prostota jest najlepsza. Kabiny Kermi sa proste w utrzymaniu, wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów, a z zawiasami nigdy nie miałem problemów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2016, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy co sie ma na myśli przez nowocześną. spory wybór widziałam na lazienkaplus.pl. jest w czym grzebać a moim zdaniem taniej niż w takim markecie budowlanym

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2016, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj masz przykłady nowoczesnych,solidnych i solidnych kabin prysznicowych np: firmy Koło,warto zerknąć
http://www.victori.pl/kolo-geo-6-kabina-polokragla-a-80-cm-1 -2-gkpg80205003a,id8519.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2016, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

To zależy jaką dokłdnie chcesz mieć. Zawsze można trafić jakaś promocję. Ja koło kabiny prysznicowej będę chciał wstawić mała saune infrared, żeby mieć swoje małe spa. Wiadomo, ze dla żony również ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lutego 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekskluzywny design, najwyższa jakość materiałów i wykonania to tylko Kermi, a w moim przypadku model DIGA. Zdobył na prawdę wiele nagród, więc te wychwalanie nie jest dziełem przypadku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne i stylowe kabiny prysznicowe w rozsądnej cenie znajdziesz także na www.Victori.pl wybór jest bardzo szeroki,a w razie pytań fachowa obsługa chętnie pomoże i doradzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też