Ile musimy mieć na mieszkanie w Warszawie?

« Powrót do artykułu: Ile musimy mieć na mieszkanie... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

20 lipca 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę się zgodzić z poprzednikiem. Mieszkam na Bielanach i nie narzekam na hałas czy rozróby.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2016, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam mieszkanie na osiedlu Ostródzka na Białołęce szukaliśmy mieszkania gzie będzie cicho i spokojnie jak na warszawę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2016, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Akacjowa ALeja na Radzyminie - porównajcie sobie stawki na podobnych osiedlach w stolicy. Kosmiczne różnice w stawkach. Czy ma sens przepłacanie aż takich kwot? Moim zdaniem to zdecydowanie pozbawione sensu, ale każdy oczywiście powinien robić jak uważa. Po co ładować się w kredyt, który będzie rujnował normalność?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 22:43

Zgadzam sie: good 0 bad

купить виагру в интернет аптеке

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2017, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozpientość cenowa jest dość duża. Wszystko tak naprawdę zależy od tego gdzie szukamy i w jakim standardzie. Do tego jak poszukacie mieszkanie, które kwalifikuje się np. na MDM można sporo oszczędzić w Warszawie sprawdzony deweloper buduje przy Kowalczyka 1 Bliski Tarchomin jeśli nie kojarzycie to sobie poszukajcie w googlach są zdjęcia, lokalizacja moim zdaniem bardzo fajna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2017, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

http://xrumer-progon.com/tarify-na-progon/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2017, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że tyle samo co mieszkanie w centrum to można wydać na dom na przedmieściach. A już mieszkania w miejscowościach nieodległych od Warszawy to jeszcze tańsze, takie jak choćby w Radzyminie na Akacjowej alei.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2017, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda jest taka, że można sobie poszukać fajnie skomunikowanego osiedla pod Warszawą i kupić mieszkanie sporo taniej. Przykłady takich ciekawych inwestycji jest całkiem sporo nie wiem czy kojarzycie Osiedle Radnych 2 ? Jeśli nie to odsyłam do ich FB - https://www.facebook.com/Osiedle-Radnych-2-22 3038558101283/ można poczytać jak to wygląda teraz mają jakąś promocję do końca maja.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Kto co lubi, ale nie chciałam mieszkać za Warszawą ze względu na utrudnione dojazdy. Skorzystałam z pomocy pośrednika Eugeniusza Jaworskiego, który doradził mi dzielnicę Wilanów. Komunikacja jest tu bardzo dobra, a jeszcze powstają dodatkowe linie do centrum i na Wolę. Pod nosem mam też centra handlowe i wszelkie najważniejsze punkty, a jednocześnie mieszkam z dala od zgiełku centrum.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Mieszkania na rynku wtórnym jest tańsze i bywa że z lepszą lokalizacją. Można ich szukać w ogłoszeniach lub skorzystać z pomocy firmy per modum która zarządza wieloma wspólnotami mieszkaniowymi w stolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >