Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla garażu???

« Powrót do grupy: Robimy fundament

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

29 marca 2013, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

świetna sprawa taki kalkulator :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 marca 2015, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie wyjdzie Ci taniej kupno gotowego betonu? Zastanów się ? Zobacz sobie jak to wygląda na www.beton.czest.pl:)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 17 grudnia 2015, 14:04
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 kwietnia 2015, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym wolał się tutaj zaopatrzyć http://www.sandmix.pl/ bo oni byle czego nie sprzedają, przetestowane;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 18:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Mam pytanie. Mam postawiony garaż wraz z kotłownią. sprawa wygląda tak że teraz planuję zrobić wylewkę. Mury postawione z pustaka żwirowego na bloczkach betonowych. Wylewkę zaplanowałem na wysokość bloczka betonowego tj. 14cm (bloczek na płask).
Teraz sprawa wygląda tak, czy rozłożyć folię budowlaną, wysypać piaskiem czy np samym gruzem i siatkę i dopiero beton czy może piasek i beton. Tą folię układać czy nie trzeba? Nie wiem proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Yanek napisał: Witam.

MAm pilną prośbę, szukałem jakiegos kalkulatora i nie
mogłem znalezc. Chodzi mi o wylewke fundamentu pod altanke
ogrodową murowaną, a dokładniej wysokość fundamentu 25
cm, 4x5m długosci i szerokosci. Ile potrzebuje cementu i
piachu w kg. ?


Nie polecam takich kalkulatorów. Ona nie wyliczą dokładnie to po pierwsze, a po drugie, wiele osób która liczy na nich spodziewa się, że 'taki wynik daje dokładnie tyle ile trzeba'. To są dane szacunkowe, mogą się różnić nawet o 15%, wiec tak licząc trzeba się nastawić na różnicę w wyniku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2017, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli interesuje was transport piasku, to polecam firmę Zuzper Recykling z Poznania http://www.zuzper.pl/. Bardzo mi się przydała ich pomoc jak remontowałem dom i budowałem drogę dojazdową. Poza transportem materiałów stałych zajmują się również wywozem gruzu, mają spory wybór kontenerów na budowę.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zazwyczaj wylewka pod garaż jest dość duża. Beton nie może być za cienki bo samochód swoje waży. Jeżeli musicie zamówić większą ilość piasku pod wylewkę to polecam wam zamawiać go od firmy www.suszarniapiasku.pl Mają dobre ceny piasku i szybkie dostawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy mieszaniu betonu pod wylewkę pamiętajcie o tym by wyposażyć się w odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Od siebie mogę wam polecić wiadra budowlane od firmy www.4ele.pl Są producentem wiader budowlanych, które są bardzo solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2018, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej się skontaktować z firmą specjalizującą się w usługach budowlanych i pracach ziemnych. Na pewno będą wiedzieli jaka ilość będzie potrzebna. Jeśli nie wiesz do kogo się zgłosić od siebie mogę polecić Ci firmę www.posadzkipomorskie.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, mam pytanie związane z wylewką pod garaż, jakiego cementu użyć by szybko się warstwa nie starła i czy 10 cm grubości betonu starczy? podstawa będzie podsypana gruzem i położę na to kratki metalowe. pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 19 Grupa: Robimy fund... W takim razie jeśli rozglądasz się za ciekawymi możliwościami zawodowymi za granicą i jednocześnie chcesz się nadal rozwijać robiąc co lubisz oraz najlepiej pot...
  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • izolacja fundamentow Liczba postów: 52 Grupa: Robimy fund... If the demands of online classes are overwhelming and time seems to slip away, consider the option: "take my online algebra class for me." The modern educationa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >