Ile zaoszczędze?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

9 lutego 2016, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Inteligentny dom to bardziej wygoda niz oszczedności i na pewno będzie kosztował o wiele więcej. Jeżeli już chcesz oszczędności to idź w stronę domu pasywnego czyli poniżej 15kwh/m2/rok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2016, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiście że zaoszczędzisz ;) jak będziesz dobrze wszystkim kierował to sporo ;) ale dopiero po dłuższym czasie (inwestycja zwraca się po kilku latach)

--
Rynek wtórny czy pierwotny- co lepiej wybrać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Może po prostu postaw na projekt z kosztorysem, gdzie ta kwota będzie rozsądna, sami zobaczcie - http://archon.pl/projekty-domow-z-kosztorysem -art-190 Prawda jest taka, że dom musi kosztować solidnie, bo w przeciwnym wypadku może po prostu wygenerować potężne koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 kwietnia 2016, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno określić zysk. Jednak nie ma co żałować takich decyzji, bo zawsze jakieś pieniądze z nami zostają!

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 00:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Na inteligentnym domu ciężko zaoszczędzić bo jest to dość drogie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2018, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już to stawiałbym na pompę ciepła oraz panele fotowoltaiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2018, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

oszczędność to jedno, druga sprawa to że masz kontrolę nad swoim domem, wiesz jakie są temperatury w pomieszczeniach, wilgotność i jakie tam jeszcze czujniki sobie wrzucisz, masz monitoring, czujesz się bezpieczniej - to są rzeczy warte czasu i pieniędzy jakie włożysz w inteligętny dom.

--
lego duplo

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 02:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to zbyt kosztowne rozwiązanie wolałbym być za klasycznym niedużym domem

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto jak najbardziej pójść w stronę dobrej automatyki domowej oraz elementów domu inteligentnego. Jeżeli będziecie na etapie poszukiwań i zależy Wam na dobrej cenie oraz wysokiej skuteczności to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu https://www.skynet.pl/category/inteligentny-d om gdzie będziecie mogli liczyć na konkurencyjne ceny i pełne wsparcie ze strony naszej obsługi. Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2020, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w takim razie sądzicie na temat wybór domu pasywnego?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >