Instalacja fotowolkaiczna

« Powrót do grupy: Moja budowa

24 stycznia 2018, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie, chciałbym się Was poradzić w pewniej sprawie, otóż od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się nad założeniem instalacji fotowolkaicznej na dachu swojego domu i nie urywam wynika to z chęci zaoszczędzenia trochę na prądzie, ponieważ dużo go co miesiąc pochłaniamy, chodzi mi dokładnie o coś takiego https://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/energ ia-odnawialna/fotowoltaika.html pytanie jednak jakie chciałbym Wam zadać, to czy w Naszych warunkach to sie opłaca? Czy będę miał z tego jakieś realne oszczędności? Niestety w Polce tego słońca wydaje mi się, że nie jest zbyt wiele, aczkolwiek jak się jedzie gdzieś przez Polskę to coraz bardziej widać tego typu panele

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2018, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie panele fotowoltaiczne to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić. A firma http://siliton.pl/ proponuje rozwiązania, które są zgodne z aktualnymi przepisami i normami, oraz najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie technologii. Słyszałam, że stawiają na trwałość i efektywność. Miał ktoś z nimi styczność ?

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 21 lutego 2018, 18:51
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2021, 01:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Fotowoltaika to wspaniała sprawa, nasza przyszłość

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2021, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, chcę zapytać jaka firma zakładała Wam panele fotowoltaiczne. W tym roku będę instalował fotowoltaikę i chyba wybiorę usługi SPR Polska ze względu na same pozytywne opinie. Jednak wolę się upewnić czy decyduję się na rzetelnych fachowców. Co uważacie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2021, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Mobilna obrobka skrawaniem Mobilna obrobka skrawaniem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >