Instalacja grzewcza

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 listopada 2015, 22:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie widziałam tutaj takiego wątku, a wielu osobom zapewne przyda się fachowa pomoc. Ze swojej strony mogę polecić firmę http://www.sa-art.pl/oferta.html - potrzebowałam profesjonalistów przy instalacjach gazowych i nie zawiodłam się. Wszystko bez problemu, no i przede wszystkim sprawnie. W skrócie: firma wykonuje wszelkie projekty, dostarcza zbiorniki gazu, montuje instalacje, pomaga w odbiorach inwestycji zarówno dla domu, przemysłu, jak i rolnictwa, czyli wszystko w jednym, bez zbędnych kosztów i pośredników. :) Polecam skorzystać z oferty.

Ten post był edytowany przez panna_zuzanna dnia: 24 listopada 2015, 20:44
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2015, 09:12

Zgadzam sie: good -1 bad

Ten spam raczej nikomu nie pomoże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2015, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Napisz szczegóły,w budowie czego dokładnie Ci pomogli? Bo jeżeli chodzi o sam system grzewczy,to możliwości jest naprawdę bardzo wiele,akurat my zajmujemy się kotłami grzewczymi,więc pomożemy i doradzimy właśnie od tej strony.


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój problem może do końca nie jest związany z tematyką tego wątku, ale najbardziej mi tu pasował wiec postanowiłam zapytać. Dwa tygodnie temu miałam w domu awarię, pękła mi w ścianie rura od instalacji grzewczej, pewnie już od dłuższego czasu ciekło ale, że stało sie to w łazience która jest cała w płytkach to niestety nie mieliśmy o tym pojęcia, dopiero kiedy w pomieszczeniu na dole zaczęły robić się zacieki na suficie stwierdziliśmy że coś jest nie tak. Na szczęście sytuacja została opanowana ale mam zdemontowaną częściowo łazienkę i co najgorsze nie możemy kłaść płytek bo ściany są strasznie mokre może orientujecie sie czy takim osuszaczem jesteśmy w stanie to przyspieszyć http://www.osuszacze.watersmile.pl/sprzedaz/< /a> nie chcę zostać na święta z taką zdemolowana łazienka

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno w jakiś sposób dzięki takiemu osuszaniu przyspieszycie ten proces,ale kwestia czy potem nie wda się tam wilgoć i co za tym idzie również grzyb- to kluczowe pytanie,bo potem możecie mieć tym większy problem.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2015, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze wysuszyc i tak i tak trzeba, wiec wszystko zalezy ile sobie zażyczą za takiego typu prace. Tylkow na ile jest to skuteczne, warto o nich trochę poczytać ?? Poza tym niech naprawi to osoba, która robiłą instalację, jeżeli nie było to dawno. U mnie grzejnik dekroacyjny "Fedon" montował na prawdę super fachowiec i poprawiał całą instalację. Na szczęście odpukac nic się jeszcze nie działo :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie informacje są przydatne. Opinie innych użytkowników , którzy mieli kontakt z firmami i mogą coś powiedzieć na ich temat, coś złego lub coś dobrego mogą się kiedyś przydać. Jeśli chodzi o Lublin mogę polecić dobrą firmę z tej branży http://www.gazinstal.net/. Zetknęłam si z nimi i uważam,że można im zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 14:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Coraz częściej w ogrzewaniu wykorzystuje się systemy kominkowe, które stanowią przystępne źródło ciepła. Kominek nie tylko pełni funkcję dekoracyjną ale jest również częścią instalacji grzewczej. Korzystacie z takich rozwiązań?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik systemkominkowy napisał: Coraz częściej w ogrzewaniu wykorzystuje się systemy
kominkowe, które stanowią przystępne źródło ciepła.
Kominek nie tylko pełni funkcję dekoracyjną ale jest
również częścią instalacji grzewczej. Korzystacie z
takich rozwiązań?


Jak ktoś decyduje się na kotłownię w salonie, to jego problem. Kominek jako awaryjne źródło ciepła i do spędzania od czasu do czasu miłego wieczoru przy ogniu, to jak najbardziej.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2016, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przyszła pora na wymianę pieca gazowego w mieszkaniu. Stary ma już dobre 15 lat i coraz trudniej go wyregulować, z roku na rok coraz bardziej przepala, rachunki rosną.

Serwisant zaproponował wymianę na piec VITODENS 100-W o mocy 19kW typu B1HA firmy Viessmann. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy jego moc jest poprawnie dobrana, czy nie jest to za duży piecyk do powierzchni mojego mieszkania?

Kolejne pytanie to gdzie kupić piecyk aby nie było problemów z serwisem?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >