Instalacja grzewcza

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸

4 grudnia 2019, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam partnera z zakresu technik grzewczych - Labret z Inowrocławia - mają szeroką ofertę od montażu instalacji centralnego ogrzewania po budowę węzłów cieplnych. Zdecydowanie rzetelna firma z realizacja w terminie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2020, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja jako hydraulik z krwi i kości zaopatruje się w sklepie HYDMAR https://hydmar.com.pl/. U nich do kupienia jest naprawdę wszystko, od filtrów, przez jakieś kolanka i złączki, a nawet rękawice. To jest mój punkt główny, jak mam wyceniam jakąś robotę, albo sam u siebie coś robię, no i ceny mają bardzo dobre, aż żal nie skorzystać, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2020, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nam instalację CO, ale też elektryczną i wod-kan robiła firma ze Stargardu KBI Słojkowscy http://www.kbi.biz.pl/. Są bardzo rzeczowi, profesjonalni i mają doświadczenie w branży, więc nic dziwnego, że ze wszystkim sobie świetnie poradzili, zdecydowanie polecam, takich fachowców, to ze świecą szukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2020, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zainwestowałem w pompę termoplus od firmy Wentor po wcześniejszym wypełnieniu formularza dostępnego na ich stronie, żeby dowiedzieć się czy takie rozwiązanie będzie odpowiednie do mojego domu i jakie koszty się z tym wiążą. Od czasu jego instalacji sprawdza się bardzo dobrze i nie mam co do jego pracy żadnych zastrzeżeń. Z poziomu aplikacji MELCloud mogę kontrolować pracę pompy i monitorować na bieżąco koszty ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2020, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Potrzebuję pomocy
Kto może mi podpowiedzieć gdzie mogę kupić złączkę do rurki CO która jest wykonana z PEX Kan ale niestety stary system 14mm. Przewierciłem rurkę i muszę połączyć przerwane miejsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2020, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Instalacja grzewcza, ale gdzie należy ją kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 czerwca 2020, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się sprzedażą elementów instalacji grzewczych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa wielkopolskiego to polecam wam zgłosić się do http://borkowski.pl/ Oni mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2022, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję montaż instalacji grzewczej to polecam zapoznać się z oferta tej firmy z Gdańska. Firma Gralanta https://gralanta.com.pl/kontakt oferuję takie działania jak montaż techniki grzewczej oraz montażu i serwisowania wszelkich urządzeń, które wchodzą w skład instalacji ogrzewającej budynki. Ja mam od nich instalację grzewczą i powiem wam firma zaczęła od projektu i szybko przeszła do realizacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2022, 06:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważne w instalacji grzewczej jest jej dobre zaprojektowanie, dlatego ja ufam profesjonalistom. Mój domowy węzeł ciepła projektowałem i zamówiłem u BTS plus. Ich zespół składa się z grupy profesjonalistów, którzy pomagają wybrać najlpesze rozwiązania do danego projektu, po czym je implementują i montują na miejscu. Jestem niezwykle zadowolony z ich usług i bardzo polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2022, 17:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości w zakresie złączy nierdzewnych, elementy złączne do systemów solarnych oraz techniki zamocowań to mogę zdecydowanie polecić do sprawdzenia ofertę https://inoxa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na profesjonalizm obsługi, przystępne ceny i terminowość realizacji zamówień w zależności oczywiście czego potrzebujecie do swojej firmy. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >