Instalacja przeciwpożarowa hydrantowa

« Powrót do grupy: Przepisy prawne

5 stycznia 2018, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
pytanie moje kieruję do osób orientujących się w przepisach. Mianowicie mam problem ze zrozumieniem treści rozporządzenia dotyczącego instalacji hydrantowych. Mowa w nim o tym, iż przewody zasilające instalacji wodociągowej przeciwpożarowej muszą być wykonane jako obwodowe zapewniające doprowadzenie wody co najmniej z dwóch stron w przypadku gdy na przewodach rozprowadzających zainstalowano więcej niż 5 hydrantów wewnętrznych.
Chodzi tu o łączną ilość hydrantów wchodzących w skład instalacji? Czy też o ilość hydrantów zlokalizowanych na przewodach rozprowadzających dla jednego pionu?
Byłbym wdzięczny jeśli ktoś rozjaśniłby mi ten zapis.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2019, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli musicie zakupić hydranty przeciwpożarowe i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która ma dobre ceny to polecam wam www.sklep.fireshop.pl Sam zakupiłem od nich sprzęt przeciwpożarowy i jestem z niego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady Prawne Liczba postów: 35 Grupa: Przepisy pr... Użytkownik dusiak napisał: Ja kilka lat temu również skusiłam się na kredyt we frankach i wiadomo że bywało różnie z jego ratami. ... W takich sytuacjach nie m...
  • profesjonalne biuro rachunkowe Liczba postów: 36 Grupa: Przepisy pr... Możesz także przejrzeć ofertę biura www.akro.waw.pl. Specjalizują się m.in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz pełną obsługą pł...
  • Czy ktoś się orientuje. Liczba postów: 2 Grupa: Przepisy pr... Witam, Mam zamiar kupic dzialke/uzytek zielony, do ktorego jedyna droga to droga lesna 1.5km. Droga przynalezy do lasu tak bynajmniej wynika z geoportal , bieg...
  • pożyczka na budowę domu Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy pr... Każde zadłużenie musi być przemyślane. Wiedzę z internetu https://uwagafinanse.pl/pozyczka-ratalna -jak-otrzymac/ trzeba docenić i korzystać.:)
  • Co zrobić, żeby się nie dac oszukać w czasie brani... Liczba postów: 13 Grupa: Przepisy pr... Na temat kredytu każdy z was powinien czytać na stronie internetowej poradnik finansowy . Tam jest dużo ciekawych informacji.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19235 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >