Instalacja wodna - przeciek niekontrolowany

« Powrót do artykułu: Instalacja wodna - przeciek niekontrolowany | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 kwietnia 2017, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo elementów do lutowania zamawiałem w ostatnim czasie przez stronę swatt.pl. To jest hurtownia która generalnie sprzedaje wszystko co ma jakikolwiek związek z instalacjami. Od najdrobniejszych redukcji czy kolanek, po urządzenia grzewcze takie jak kotły czy solary. Także asortyment mają zróżnicowany, sporo firm z różnych branży robi u nich zaopatrzenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Systemy miedziane do instalacji solarnych kupuję od tamtego roku przez stronę swatt.pl. Profesjonalna hurtownia, mają atestowane części, nie jest to chiński badziew. Hurtownia ma specjalne warunki dla instalatorów, także mam naliczane specjalne rabaty i przez to można wyjść całkiem korzystnie przy większych zamówieniach. Poza tym podoba mi się też ich program lojalnościowy. Nie trzeba tutaj wiele czasu wkładać, żeby na takim systemie zarobić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2017, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o instalację i przyłącze wody, części, akcesoria z tym związane to ja również nie polecam oszczędzać bo potem po dłuższym okresie czasu ma to swoje odzwierciedlenie w jakości i trwałości elementów, pamiętajmy o tym.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2019, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wasze mieszkanie zostało zalane to jak najszybciej powinniście skontaktować się z firmą, która zajmuje się osuszaniem mieszkań po takich wypadkach. Wszystkim osobom z Warszawy i okolic mogę polecić firmę http://osuszamypozalaniu.pl/ Oni są dobrze do tego przygotowani.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2019, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś jeszcze korzystał z ich usług?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 stycznia 2020, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za materiałami instalacyjnymi do instalacji wodnych i kanalizacyjnych to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://sklep.genezainternational.pl/ Oni mają szeroki wybór tego typu produktów w całkiem niezłych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2020, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wystarczy rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się naprawami hydraulicznymi. W Policach pod Szczecinem swoją siedzibę ma firma https://www.mistrzkulinski.pl/ Oni ostatnio naprawiali instalację wodną w moim domu i mogę powiedzieć że bardzo dobrze się na tym znają. Polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2020, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto mieć kontakt do sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą materiałów instalacyjnych. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://sklep.genezainternational.pl/ Oni mają ciekawą ofertę i całkiem niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2020, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że możesz sprawdzić ofertę firmy www.krotos.pl. Zajmują się sprzedażą kurków wodnych i armatury wodnej. Dysponują bardzo szerokim asortymentem, atrakcyjnymi cenami oraz pomocną obsługą klienta. Na pewno będą w stanie Ci doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2020, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności musicie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która zajmuje się projektowaniem instalacji sanitarnych. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://www.profim.net.pl/#instalacje-sanitar ne-2 Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 176

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >