Instalacja wodna w domku.

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

28 października 2010, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamierzam zrobić instalację wodną w domku. Chciałabym zaoszczędzić nieco pieniążków i poprosić sąsiada o pomoc. Nie wiem jednak czy wybrać rurki metalowe czy takie bardziej nowoczesne które się klei lub zgrzewa. Co radzicie zastosować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od Twojego budżetu. Wiadomo ja jestem najbardziej przekonany co do rur miedzianych, ale wiadomo dzisiejsze czasy każdemu pozwalają na co innego. O tych zgrzewanych szczerze mówiąc nie słyszałem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2010, 20:02

Zgadzam sie: good 0 bad

tylko nie klejone ... jak masz kase, to miedz .. jak masz mniej, to zgrzewane

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też nie jestem za klejonymi. Nie sprawdzają się one zbyt dobrze podczas użytkowania. Często klej nie wytrzymuje i musisz inwestować w naprawy. Lepiej wydać więcej pieniędzy na coś porządnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o instalację zarówno c.o. jak wodociągową warto zainteresować się rurami z miedzi. W przypadku tradycyjnego c.o. z grzejnikami ważną właściwości miedzi jest anty dyfuzyjność, dzięki której do obiegu nie przenika tlen, który powoduje korozję. Przy instalacjach wodociągowych ważną cechą miedzi jest wysoka higieniczność, przez co nie wydziela ona żadnych szkodliwych substancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2013, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Potrzebuję kogoś sprawdzonego do wykonania prac hydraulicznych w moim domu. Jeśli macie stronę, na której znajduje się kontakt do firmy, bądź osoby z Płocka wykonującej takie zlecenia, to proszę o podesłanie. Pozdrawiam i dziękuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, to ta firma zajmuje się takimi rzeczami :) http://maserbud.pl/Company

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny zróżnicowany wybór części pod instalacje, różnych złączy i kolan ma Swatt na swojej stronie swatt.pl. U nich może poszukaj. Ja ostatnio takie rzeczy jak nypel, mufa, redukcje u nich właśnie zamawiałem i wszystko się zgadza. Szybka dostawa, dostarczyli dokładnie taką ilość jak zamawiałem, także nie musiałem niczego reklamować.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Prace hydrauliczne to jedno, natomiast trzeba dobrać też odpowiednie akcesoria, a akurat te znajdziecie na naszych aukcjach, zapraszamy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2018, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wykonanie instalacji wodnej w domu najlepiej zgłosić sprawdzonej firmie, która się tym zajmuje. Od siebie mogę wam polecić www.azinstal.com.pl Wykonywali instalację wodną i gazową w moim domu. Jeżeli mieszkacie w Łodzi lub okolicach to polecam wam się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 138

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >